نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/21      12:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی
كشف 196 كيلو تریاک در" راین "
گروه استان ها-كرمان-فرمانده انتظامي شهرستان كرمان از كشف 196 كيلو تریاک در عملیات ماموران انتظامي بخش راین اين فرماندهی خبر داد.

سرهنگ"محمدرضا فداء"درگفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي بخش راین این فرماندهی طی2 عملیات در 24 ساعت گذشته با انجام يك سري اقدامات اطلاعاتي و پليسي 196 کیلو تریاک کشف کردند.

وي در تشريح عمليات اول بيان داشت: مأموران انتظامي بخش راین این فرماندهی حين گشت زني هاي هدفمند و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی به يك دستگاه خودرو وانت پيكان مشکوک و دستورتوقف آن را صادر كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان كرمان افزود: راننده خودرو بدون توجه به اخطار و ايست پليس با افزايش سرعت و حركات مارپيچ اقدام به فرار كرد که پس از يک تعقيب و گريز نهايتاً قاچاقچيان عرصه را بر خود تنگ ديده  وخودرو را رها و با استفاده از تاریکی شب از محل متواري و ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو  127کیلو و500گرم تریاک کشف کنند. 

سرهنگ"فداء" در خصوص عمليات دوم بيان داشت: ماموران در این عملیات نیز در حین گشت زنی های هدفمند و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی در ادامه بیان داشت: راننده خودرو بدون توجه  به ايست پليس و با توجه به پوشش گیاهی و کوهستانی بودن منطقه با بجا گذاشتن خودرو  فرار كرد و ماموران در بازرسی از این خودرو  68کیلو و500گرم تریاک کشف کردند.

سرهنگ"فدا" با اشاره به شناسایی قاچاقچیان و تلاش برای دستگیری آنها بیان داشت: در این 2 عملیات در مجموع 196 کیلو تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پايان اظهار داشت: پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم و امنيت،ارتقاء احساس امنيت شهروندان تلاش مي كند. و از شهروندان خواست  جهت امنيت پايدار در صورت مشاهده موارد مشكوك مراتب را به مركز فوريت هاي پليس 110 گزارش دهند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون