نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/21      13:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:479


نسخه چاپی
سارقان حرفه ای داروخانه ها را شناسایی کنید
گروه استان ها-البرز- پلیس آگاهی استان با انتشار تصاویر سارقان سابقه دار داروخانه ها و مغازه های فروش خشکبار از شهروندان خواست تا چنانچه با این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند جهت اعلام شکایت یا پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت : در پي وقوع سرقت هاي متعدد از داروخانه های شهر کرج در نیمه های شب به روش تخریب قفل ، پیگیری های ویژه در راستای شناسایی سارقان در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت .

وی افزود : در بررسی های اولیه ماموران محرز شد که اخیرا مشابه سرقت هاي انجام شده در داروخانه های کرج  در تهران نیز به همین شيوه از داروخانه و مغازه ها از سوی 3 نفر با همین مشخصات سرقت انجام شده است .

سرهنگ نادربیگی گفت : اقدامات گسترده برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد تا این که در نهایت اعضاء باند سارقان مغازه و داروخانه که داراي سوابق متعددي کیفری بودند شناسايي و اقامتگاه آن ها در یکی از شهرهای شمالی ردزنی شد .

این مقام انتظامی گفت : بلافاصله ماموران با دریافت نیابت قضائی به شهر مورد نظر اعزام و در يک عمليات غافلگيرانه متهمان را در منزل اجاره ای آنها دستگیر و در بازرسی از آن جا مقادیر زیادی آجيل ، برنج ، شکلات ، انواع دستگاه های پزشکی و دارو کشف کردند .

وی اظهار کرد : متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی استان البرز به جرم خود مبنی بر 20 فقره سرقت از مغازه های خشکبار فروشی و داروخانه ها در کرج ، تهران و شهرهای شمالی اعتراف کردند .

سرهنگ نادربیگی با بیان این که اقدامات جهت شناسايي مال باختگان و کشف ساير سرقت ها ادامه دارد،گفت : ارزش اموال سرقتی بيش از 40 ميليارد ریال برآورد شده است .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با دستور دادستان استان البرز تصاویر سارقان بدون پوشش منتشر شد تا چنانچه شهروندان با این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند جهت اعلام شکایت به آدرس میدان طالقانی – ابتدای بلوار تعاون پلیس آگاهی مراجعه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون