نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      11:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:232


نسخه چاپی
توقیف24 هزار لیتر گازوئیل قاچاق
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان "نائین" از توقیف یک دستگاه کامیون تانکردار حامل 24 هزار لیتر گازوئیل قاچاق، خبر داد.

سرهنگ "صادق کاظم زاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه قاچاقچیان سوخت قصد دارند ، محموله گازوئیل را تحت پوشش مشتقات نفتی و با حواله و پلمب جعلی به مرزهای شرقی کشور انتقال دهند ، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "نائین" قرار گرفت.

وی افزود: یک تیم مجرب از ماموران وارد عمل شدند و کامیون تانکردار را در یکی از محورهای فرعی شهرستان "نائین" شناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت : این خودرو حامل 24 هزار لیتر گازوئیل بود که مدارک ارائه شده توسط راننده جعلی و فاقد اعتبار بود.

سرهنگ کاظم زاد اظهار داشت : در این خصوص راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "نائین" در پایان خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی با قاچاقچیان سوخت و افرادی که ذخایر ملی کشور را به تاراج می برند برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون