نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      13:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:814


نسخه چاپی
توان دستگاه ها برای همکاری با پلیس به کار گرفته شود
گروه استان ها _ اصفهان _ استاندار با اشاره به اینکه در نوروز 98 با شرایط متفاوت تری نسبت به سال های قبل روبه رو هستیم، به کارگیری همه توان دستگاه ها برای همکاری با پلیس در طرح نوروزی را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "عباس رضایی" در طرح رزمایش ترافیکی نوروز 98 فرماندهی انتظامی استان اصفهان با قدردانی از زحمات و تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آرامش مردم و مسافران در این ایام گفت: امسال مسئولیت و ماموریت این نیرو نسبت به سال های قبل بیشتر خواهد بود.

استاندار اصفهان، با بیان اینکه در فرهنگ دینی و ملی ما از مهمان به عنوان حبیب خدا یاد شده اظهار داشت: نتیجه می گیریم که خدمتگزاری به مهمانان نوروزی خدمتگزاری به خداوند است و من این انجام وظیفه را به نیروهای انتظامی و همه دستگاه های مسئول تبریک می گویم.

رضایی، با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر باز شدن آب زاینده رود در ایام نوروز گفت: سال قبل 2.5 میلیون گردشگر طی ایام نوروز به استان اصفهان سفر کردند که با توجه به بازگشایی آب زاینده رود پیش بینی می کنیم با افزایش 25 تا 30 درصدی مسافرت ها در نوروز امسال مواجه باشیم و لازم است تلاش ها نیز در راستای تامین امنیت و خدمت رسانی به مسافران بیشتر شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: درخواست من از دستگاه ها و سازمان ها این است که با همه توان و ظرفیت خود به کمک نیروی انتظامی بیایند و ان شاء الله بتوانیم سال 98 را با خلاقیت ، تلاش و عزم بیشتر آغاز کنیم و روزهای خوب و خوشی را برای شهروندان و مهمانان عزیز رقم بزنیم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون