نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      14:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1110


نسخه چاپی
كلاهبرداري با تبليغ شمش های تقلبي در شبكه هاي اجتماعي
گروه استان ها - مركزي - فردي كه با تبليغ فروش شمش و طلاجات تقلبي از 3 شهروند كلاهبرداري كرده بود، دستگير شد و از مخفيگاهش 14 شمش و 7 قطعه سكه طلا كشف شد.

سرهنگ "محمدعلي گودرزي" فرمانده انتظامي شهرستان آشتيان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت:‌ در پي اعلام گزارش هايي از تبليغات فردي در زمينه خريد و فروش طلاجات تقلبي در فضاي مجازي، بررسي موضوع در دستور كار ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با تحقيقات نامحسوس ماموران پليس، محل فعاليت اين فرد در يكي از روستاهاي شهرستان شناسايي و در هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي در بازرسي از محل فعاليت اين فرد 14 شمش، 7 سكه تقلبي، تعدادي ابزار جعل سكه و تعداد 12 سيم كارت كشف شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده در مراحل رسيدگي به اين پرونده مشخص شد اين فرد تا كنون در حدود 7 ميليارد ريال از 3 شهروند با وعده فروش شمش و طلاجات كلاهبرداري كرده است.

سرهنگ گودرزي در ادامه با بيان ادامه داشتن تحقيقات پليس در اين پرونده گفت: شهروندان با مشاهده وعده هاي مطرح شده در شبكه هاي اجتماعي مراقب باشند و قبل از هر گونه خريد و فروش از قانوني بودن معامله خود مطمئن شوند و هر گونه موارد مشكوك را از طريق تلفن 110 به پليس گزارش كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون