نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:350


نسخه چاپی
کاهش 20 درصدی جرايم خشن در استان خوزستان
گروه استان ها_خوزستان_ فرمانده انتظامی استان گفت: در مجموع جرايم خشن در سال جاری نسبت به سال گذشته، 20 درصد کاهش داشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی پلیس خوزستان مبارزه با جرايم خشن است، اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس در سطح استان، با برنامه ریزی، اقدامات اطلاعاتی، تخصصی، توجه به شناسایی و دستگیری عاملان جرايم خشن، به لطف خداوند متعال شاهد کاهش 20 درصدی جرايم خشن در استان هستیم که این کاهش در حالی است که در 2 دهه گذشته هیچ سالی مولفه های جرايم خشن کاهش نداشته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کشفیات جرايم خشن در سال 97 نسبت به سال گذشته 19 درصد افزایش داشته ، عنوان داشت: مبارزه پلیس با جرايم خشن ادامه دارد و موضع پلیس در قبال عاملان و مجرمان منفعلانه نبوده و با جدیت مقابله خواهد کرد.

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه در سال جاری، 98 درصد از کل وقوعات جرايم خشن کشف شده، تصریح کرد: با تلاش مضاعف مأموران نیروی انتظامی استان خوزستان، 90 درصد از سرقت های مسلحانه و آدم ربایی نیز کشف شده اند که در این عملکرد با حمایت، پشتیبانی مردم خوب استان و مسئولان خوزستان محقق شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: مقابله پلیس خوزستان با افراد شرور و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی همچنان با قوت بیش از پیش ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون