نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:163


نسخه چاپی
برخورد ناجا با برهم زنندگان آرامش مردم
گروه استان ها - چهارمحال وبختیاری -فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی کنار مردم است و با کسانی که بخواهند آرامش را از مردم بگیرند برخورد خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" ظهر امروز در بازدید از "کلانتری 11سعدی شهرکرد" در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای چهارشنبه آخر سال توصیه‌های لازم صورت گرفته و آمادگی کافی در این زمینه داریم.

وی با اشاره به اینکه مردم در روزهای پایانی سال کاری نکنند که باعث نگرانی همه شود، بیان داشت: نیروی انتظامی کنار مردم است و با کسانی که بخواهند آرامش را از مردم بگیرند برخورد خواهد کرد.

سردار اشتری ادامه داد: ما برای دفاع از حقوق مردم همواره تلاش خواهیم کرد و بسیاری از نیروهای ما در دفاع از امنیت میهن جان خود را فدا کرده‌اند.

وی افزود: در این بازدید سعی کردیم تا نکاتی را درخصوص ارائه خدمات شایسته به مردم و رضایتمندی بیشتر آنان پس از خروج از کلانتری یاد آوری کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص وضعیت کلانتری های مجازی و تجهیز البسه پلیس به دوربین مدار بسته، تصریح کرد: ناجا به جدیت این موضوع را پیگیری می کند و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

سردار اشتری با  بیان اینکه در بازدید از هر استانی سعی ما بر این است تا از یک یا چندکلانتری بازدید و در جریان روند خدمات رسانی به مردم قرار بگیریم، گفت: امیدواریم در ارائه مطلوب خدمت رسانی به مردم  موفق تر از قبل عمل کنیم.

این مقام عالی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در تلاش هستیم تمام جاده های کشور بخصوص  گشتی ها در جاده های اصلی را به سامانه های هوشمند متصل کنیم.

وی درباره تجهیز مراکز انتظامی و ارتقای چارت سازمانی فرماندهی انتظامی استان چهار محال و بختیاری، افزود: تجهیز مراکز انتظامی موجب افزایش سرعت و دقت در انجام ماموریت های پلیسی می شود.

سردار اشتری در پایان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله دارد و نباید به این حد بسنده کرد، گفت: امیدورایم ناجا به پلیس هوشمند و مجهزی که اشاره شد، دست یابد که به طور حتم این امر در راستای تحقق افزایش رضایتمندی مردم صورت می گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون