نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      10:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:451


نسخه چاپی
توقیف محموله ۱۷۳ کیلویی حشیش در عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها- بوشهر- در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر و سمنان، یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی، دو دستگاه خودرو توقیف و ۱۷۳ کیلوگرم حشیش کشف شد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ "عبدالرضا شبانی" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موفق شدند با انجام  اقدامات اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی، یک باند تهيه و توزيع موادمخدر که به صورت حرفه اي و عمده در امر قاچاق و توزيع مواد مخدر فعاليت داشتند را شناسایی کنند.

وی گفت: با تلاش های صورت گرفته مشخص شد اعضای این باند، یک محموله مواد مخدر را از طریق یکی از استان های جنوبی وارد کشور کرده و قصد دارند به استان سمنان انتقال دهند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: تیم عملیاتی پلیس مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی استان سمنان در یک عملیات دقیق و هماهنگ، ۲دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و وانت پیکان حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسايي و متوقف کردند.

سرهنگ شبانی با تشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: در بازرسي از خودروهای توقیفی ۱۷۳ کيلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در همین ارتباط ۳ نفر متهم دستگیر شدند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون