نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      10:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:535


نسخه چاپی
برخورد مرگبار پژو با گاردريل
گروه استان ها- فارس- رئيس پليس راه شمالي استان گفت: برخورد پژو 405 با گاردريل وسط جاده منجر به كشته شدن 3 نفر و مجروحيت 3 تن ديگر شد.

سرهنگ "عبدالهاشم دهقاني" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در پي دريافت خبري مبني بر وقوع يك فقره حادثه رانندگي در محور "قلات" به "شيراز"، بلافاصله مأموران به همراه ديگر نيروهاي امدادي به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئيس پليس راه شمالي استان تصريح كرد: ماموران در بررسي هاي اوليه دریافتند که يك دستگاه پژو 405 با 6 سرنشین در محور مذكور در حركت بوده که با گاردريل وسط جاده برخورد كرده است.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در اين تصادف مرگبار 3 نفر از سرنشينان در دم فوت و 3 نفر ديگر مجروح و راهي بيمارستان شدند، عنوان داشت: کارشناسان پليس راه، عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه به دليل تخطي از سرعت مطمئنه را علت وقوع اين حادثه رانندگي اعلام کرده اند.

سرهنگ "دهقاني" به رانندگان عزیز توصیه کرد: مسافران که قصد سفرهای طولانی دارند به چشم های خسته اعتماد نکنند و سرنشینان خودرو نیز به وضعیت جسمی و هوشیاری راننده توجه داشته باشند تا بتوانیم از وقوع چنین حوادث مرگبار جلوگیری کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون