نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      11:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:503


نسخه چاپی
تصادف پراید با بنز خاور
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی جیرفت ازکشته شدن یک نفر و مصدومیت 2نفر دیگر در تصادف یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه بنز خاور در محور جیرفت-کرمان خبر داد.

سرهنگ"رضا محمدرضایی"درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره تصادف در محور جیرفت-کرمان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در تونل اول ورودی شهر جیرفت مشخص شد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه بنزخاور برخورد کرده است که در اثر آن راننده پراید بر اثر شدت جراحات وارده فوت شده و سرنشین آن و راننده بنز خاور نیز مصدوم و به بیمارستان اعزام شده اند.

فرمانده انتظامي جیرفت با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی می باشد، به رانندگان توصیه کرد: با توجه به نزدیک بودن مسافرت های نوروزی، با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه های پلیس و پرهیز از حرکات مخاطره آمیز، آرامش در سفر را برای خود و دیگران رقم بزنند.  

گفتنی است در مسیر محور جیرفت-کرمان12 تونل وجود دارد که از سمت شهرستان جیرفت به اسامی12 ماه سال نامگذاری شده اند و این حادثه در تونل فروردین رخ داده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون