نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      11:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:313


نسخه چاپی
کشف بیش از 137 كيلو حشيش در خراسان رضوی
گروه استان ها- خراسان رضوي - فرمانده انتظامي استان از كشف 137 كيلو و 430 گرم حشیش و دستگيري 3 قاچاقچي در شهرستان نیشابور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" محمدکاظم تقوی" در تشریح اين خبر گفت: در پي كسب خبری مبني بر تردد باند قاچاقچيان موادمخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان نيشابور، پیگیری موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس مبارزه با موادمخدر این شهرستان قرار گرفت .

وي افزود: ماموران دايره عمليات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر نيشابور در عملياتي مشترك با ماموران مبارزه با موادمخدر مرزباني استان پس از هماهنگي هاي قضائی با پشتيباني اطلاعاتي اقدام به برقراري ايست و بازرسي مقطعي در محور ورودي نيشابور كردند.

سردار تقوی تصريح كرد: ماموران حین كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه خودرو كاميونت مظنون و با استفاده از علايم هشدار دهنده این خودرو را متوقف و در بازرسي از آن 137 كيلو و 430 گرم موادمخدر از نوع حشيش كه به صورت ماهرانه اي جاساز شده بود را كشف كردند .

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی با اشاره به دستگیری 3 متهم در این زمینه، خاطرنشان کرد: پليس در راستاي مبارزه با پديده شوم موادمخدر همواره با جديت عمل مي كند و شهروندان نيز مي توانند با گزارش هر گونه اخبار از طريق سامانه 110 پليس را ياري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون