نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:422


نسخه چاپی
دستگیری عاملان نزاع و تیراندازی در بهبهان
گروه استان ها- خوزستان- فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان از دستگیری ۶نفر از عاملان نزاع و تیراندازی غیرمجاز در بخش "تشان"این شهر، خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا پاپی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: عصر روز گذشته، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع نزاع و درگیری به صورت مسلحانه در بخش "تشان" این شهرستان، بلافاصله نیروهای پلیس به محل اعزام و ضمن مهار درگیری، تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد عده ای از اهالی دو روستا به دلیل اختلافات ملکی اقدام به منازعه و تیراندازی کرده اند که در اثر آن ۳ نفر جان خود را از دست داده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان با بیان اینکه با اقدام به موقع پلیس ضمن مهار نزاع  6 نفر از عاملان نزاع دستگیر شده اند، تصریح کرد:دستگیری سایر منازعان با هماهنگی مقام قضائی در دستور کار است.

سرهنگ پاپی گفت: بلافاصله با تشکیل جلسه شورای تامین و دعوت از بزرگان و ریش سفیدان هر دو طرف منازعه و ارشاد آنان به خویشتن داری و تبعیت از قانون از ادامه نزاع پیشگیری کرده و با گشت زنی مستمر و استقرار نیروهای انتظامی در بخش "تشان" بحمدلله توانسته ایم نظم و امنیت را به منطقه برگردانیم و هم اینک آرامش در این بخش حاکم است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون