نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:121


نسخه چاپی
34 فقره سرقت در پرونده سارقان شهركرد
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان گفت: در عمليات ضربتي ماموران پليس آگاهي استان 3 سارق حرفه اي منازل نيمه ساز و زورگير در شهركرد، دستگير شدند.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار " غلامعباس غلامزاده" در تشريح جزئيات اين خبر، گفت: در پي وقوع سرقت گوشي تلفن همراه و چندين فقره سرقت منازل نيمه ساز در شهركرد ماموران پليس آگاهي استان با اخذ مجوز قضائي وارد عمل شده و تحقيقات خود را آغاز كردند.

وي افزود: پس از بررسي آثار به جامانده از سارقان و دریافت اظهارات شكات سرنخ هايي از يكي از سارقان به دست آمد و اكيپي از ماموران زبده براي دستگيري سارق وارد عمل شدند.

وی خاطرنشان كرد:: در يك عمليات ضربتي سارق دستگير و به پليس آگاهي منتقل شد.

این مقام انتظامي استان ادامه داد: متهم در بازجوئي فني پليس به 34 فقره سرقت منازل نيمه ساز  با هم دستي دو سارق ديگر اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي استان افزود: ماموران با راهنمایی متهم دو سارق ديگر پرونده را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه آنان سه تيغه چاقو و قمه، مقاديري ابزار و مصالح ساختماني و گوشي تلفن همراه مسروقه كشف كردند.

سردار"غلامزاده"در پايان با اشاره معرفي متهمان به مرجع قضائي به عموم شهروندان توصيه كرد: جهت پيشگيري از وقوع سرقت از منازل و پروژه هاي در حال ساخت از نگهبان و تجهيزات هشدار دهنده استفاده كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون