نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      11:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:209


نسخه چاپی
آمادگی نیروی انتظامی برای خدمتگزاری به زائران راهیان نور/ تاکنون هیچ مشکلی گزارش نشده و حادثه خاصی نداشتیم/ تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دردستور کار ناجا
گروه ناجا- فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی ناجا برای خدمتگزاری به زائران راهیان نور خبرداد و گفت: تاکنون هیچ مشکلی گزارش نشده و حادثه خاصی نداشتیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ در منطقه اروند شهرستان آبادان اظهار داشت: برنامه یادمان های کاروان راهیان نور بسیار عالی گزارش شده و زائران عزیز استقبال باشکوهی از این یادمان ها انجام داده اند

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای خدمتگزاری به زائران عزیز و نیز برای ایمنی راه‌ها و امنیت در کنار آنان است، خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ مشکلی گزارش نشده و حادثه خاصی نداشتیم؛ تقریباً تمام کاروان هایی که طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی بایستی به مقصد می‌رسیدند، حضور دارند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: براساس هماهنگی هایی که ناجا با ستاد مرکزی راهیان نور؛ سردار "کارگر" و همکارانشان انجام شده شاهد حضور باشکوه زائران در یادمان ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از ۲۴ اسفندماه امسال تا ۱۷ فروردین ۹۸ و پایان سفرهای نوروزی مسافران، همکاران بنده در پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در خدمت مسافران عزیز خواهند بود و با توصیه هایی که صورت گرفته ان شاءالله شاهد حادثه های دلخراش نخواهیم بود.

فرمانده ناجا تصریح کرد: رانندگان و سرنشینان باید به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند و آن را رعایت کنند تا سفر خوبی را سپری کنند.

سردار اشتری در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره برنامه های ناجا و اقدامات صورت گرفته با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی درخصوص گسترش سفرهای کاروان های راهیان نور، افزود: براساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)همه در قبال مردم مسئول هستند و نیروی انتظامی نیز این امر را در دستور کار خود قرار داده تا ان شاءالله آن را محقق کند.#

 

خبرنگار: محمدرضا عبدالهی


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون