نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      12:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:357


نسخه چاپی
پلیس همواره حامی ورزشکاران و پهلوانان است
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت گفت: تکریم، تعظیم و عشق نسبت به تمامی ایرانیان به خصوص ورزشکاران، سرلوحه کاری پلیس پایتخت است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی " در مراسم تجلیل از قهرمانان تیم ووشوی پاس ناجا ضمن تبریک قهرمانی این تیم در لیگ برتر ووشوی کشور بر ترویج فرهنگ پهلوانی و جوانمردی تاکید کرد و گفت: تکریم و تعظیم و عشق نسبت به تمامی اقشار ایرانیان به خصوص ورزشکاران، سرلوحه کاری پلیس پایتخت است.

این مقام ارشد انتظامی، با اشاره به این که باید به ورزشکاران احترامی ویژه و درخور داشت، ابراز امیدواری کرد: امیدوارم در کنار هم گام های بلندی را برای اعتلا و سربلندی نظام جمهوری اسلامی برداریم.

وی با اشاره با این که امنیت داخلی هر کشور از مهمترین ارکان پیشرفت هر کشوری است، افزود: نیروی انتظامی رکن رکین، برقراری امنیت است و برای تثبیت این امنیت با تمام وجود تلاش می کند.

رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به هزینه های کلان دشمنان با هدف ایجاد ناامنی در کشور، گفت: امنیت در کشور ما با جانفشانی ها و زحمات بسیار به دست آمده و همواره تلاش های شبانه روزی سربازان جان برکف نظام موجب نقش برآب شدن توطئه های دشمنان شده است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در خصوص اهمیت وجود امنیت در کشور، گفت: نیروی انتظامی به واقع مجاهدان فی سبیل الله هستند چرا که مخلصانه در راه برقراری امنیت و آرامش جامعه تلاش می کنند.

سردار رحیمی، در بخشی از سخنان خود به اهمیت پرداختن به ورزش در نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: باور ما این است که پلیس باید چابک، توانمند و ورزشکار باشد و در همین راستا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با ترویج فرهنگ ورزش در لایه های مختلف خود از جمله رده های صف و ستاد، تلاش دارد تا کارکنانی آماده و چابک تربیت کند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه به زحمات مسئولان، پیشکسوتان و مربیان در جهانی کردن ورزش ووشوی ایران طی سال های اخیر، گفت: یکی از مهمترین وظایف پلیس پایتخت حمایت ورزشکاران در تمامی رشته ها است.

وی به بالا بودن امنیت در ورزشگاه ها و اماکن ورزشی در کشور اشاره و تصریح کرد: در مقایسه با وضعیت امنیت ورزشگاه ها و اماکن ورزشی در سایر کشور ها می توان گفت، خوشبختانه وضعیت امنیت در ورزشگاه های کشورمان بسیار خوب است و نیروی انتظامی در این امر عملکرد مناسبی داشته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در رشته های مختلف ورزشی از جمله اسکی، ورزش های رزمی و کشتی، عملکرد خوبی داشته و افتخارات بزرگی را رقم زده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون