نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
برخورد وانت مزدا با عابران پياده
گروه استان ها- استان خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه از برخورد یک دستگاه خودروي وانت مزدا با عابران پياده در محور تربت حيدريه –مشهد و مرگ 2 عابر پياده در این حادثه خبر داد.

سرهنگ" علي اكبر كياني" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام یک فقره تصادف فوتي در محور تربت حيدريه به مشهد به مركز فوريت هاي پليسي110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادي به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه افزود: در بررسي صحنه تصادف مشخص شد يك دستگاه خودرو وانت مزدا با 2 عابر پياده كه قصد عبور از عرض جاده را داشتند برخورد كه متاسفانه هر2نفر به دليل شدت جراحات در دم فوت مي کنند.

سرهنگ كياني خاطرنشان کرد: كارشناس پليس راه علت وقوع اين حادثه رانندگي را به ميزان 50 درصد خطاي راننده به علت عدم توجه به جلو و 50 درصد عابران را به جهت بي احتياطي در عبور از جاده اعلام كرده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار از رانندگان خواست در هنگام رانندگي از عجله و شتاب پرهيز و با رعايت مقررات و قوانين رانندگي از وقوع چنين حوادث ناگواري جلوگيري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون