نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      12:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:133


نسخه چاپی
کشف 400 میلیاردی کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از کشف 400 میلیاردی کالای قاچاق درمحورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در چهارشنبه آخر سال با شادی مردم مخالف نیستیم و خودروهای بر هم زننده آرامش مردم تا پایان تعطیلات توقیف می شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" غلامعباس غلامزاده" در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروز98 با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه جهت چهارشنبه آخر سال انجام شده بیان داشت: باکسانی که احساس کنیم امنیت را به خطر می اندازند برخورد جدی خواهیم کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه ما با شادی مردم مخالف نیستیم ولی اگر کسانی بخواهند امنیت مردم را به خطر بیندازد قاطعانه برخورد خواهیم کرد افزود: تا کنون ۲۳ هزار عدد مواد محترقه کشفیات داشته ایم که در این رابطه ۱۳ نفر دستگیر شده اند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری  گفت:  اگر رانندگانی در شب چهارشنبه سوری با حرکات نمایشی خودشان بخواهند آسایش را از مردم بگیرند حتما خودرو آنها را توقیف و در تعطیلات در پارکینگ نگه داری می شوند.

سردار غلامزاده در ادامه این نشست خبری اجرای طرح نوروزی را یک رزمایش بزرگ عنوان کرد و اظهار داشت: مسائل انتظامی ، امنیتی و ترافیکی در چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروز98 همچون سال گذشته به خوبی مدیریت خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به افزایش 15 درصدی کشفیات مواد مخدر خاطرنشان کرد: 33 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شده است که از این تعداد بیش از 2 تن مواد مخدر کشف شد.

سردار غلامزاده با تاکید بر اینکه 400 میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان کشف شده است، بیان کرد: پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز به صورت قاطع عمل می کند.

این مقام انتظامی استان با بیان اینکه سامانه 110 در استان تجمیع شده است، خاطرنشان کرد: 150 هزار عملیات پلیسی 110 در سال گذشته انجام گرفته است.

سردار غلامزاده گفت: طرح انتظامی از 29 اسفند تا 21 فروردین اجرایی خواهد شد که شعار آن نشاط بهاری، نظم و قانون‌مداری می‌باشد.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان به نصب دوربین البسه نیروهای انتظامی در استان خبر داد و تصریح کرد: 30 واحد گشتی به دوربین البسه مجهز خواهند شد تا دقت در اجرای عملیات ها بالا رود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون