نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      14:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:129


نسخه چاپی
پیشرفت و آرامش امروز کشور را مدیون شهدا هستیم
گروه استان ها- خوزستان- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با خانواده شهید "صادق حلفی" در شهرستان اروندکنار، گفت: پیشرفت و آرامش امروز کشورمان را مدیون شهدا هستیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در دیدار با خانواده شهید "صادق حلفی" در شهرستان آبادان، با اشاره به اینکه شهدا حق بزرگی برگردن مردم و نیروی انتظامی و مسئولان دارند، اذعان داشت: امروز آرامش و آسایش کشور به خاطر رشادت های شهدای بزرگوار است.

وی ادامه داد: همه ما باید یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی بداریم، چرا که پیشرفت‌ها، دستاوردها و همچنین امنیت مثال‌زدنی کشور مرهون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدایی همچون "صادق حلفی" و خانواده های معظم آنان است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: شهدا نمونه های برجسته سربازان امام زمان(عج) هستند که با نثار خون خود، اوج ایثار و از خودگذشتگی و نیز درس وفا و تعهد را به ما آموختند.

فرمانده ناجا در پایان با ابراز خوشحالی از حضور در جمع خانواده این شهید گرانقدر،خاطرنشان کرد: این افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی است که در خدمت شهدا و خانواده های این عزیزان بزرگوار باشد.

گفتنی است، شهید "صادق حلفی" در سال ۶۲ به خدمت مقدس سربازی اعزام شد و در مورخ ۴ اسفند ۸۲ در شهرستان دشت آزادگان بر اثر حادثه انفجار مین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

لازم به ذکر است، سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا به منظور بازدید از عملکرد فرماندهی انتظامی استان خوزستان و همچنین بازدید از کاروان های راهیان نور به این استان سفر کرده است.

بازدید از یگان های انتظامی، حضور در یادمان های کاروان راهیان نور و نیز جشنواره سرزمین نور و همچنین دیدار با خانواده های معظم شهدا از دیگر برنامه های این سفر است.#

خبرنگار: محمدرضا عبدالهی


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون