نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      14:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
کشف بیش از135میلیارد تومان کالای قاچاق در کردستان
گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتنظامی استان با اشاره به کشف بیش از 135میلیارد تومان کالای قاچاق در استان طی یک سال گذشته گفت : میزان کشف کالای قاچاق طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 8درصد رشد داشته است .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " علی آزادی" صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های گروهی با تاکید بر نقش بسیار مهم رسانه های گروهی در ارتقاء امنیت جامعه گفت : رسانه ها پل ارتباطی پلیس با جامعه بوده و نقش بسیار مهمی در آگاهی بخشی و ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه دارند.

وی صداقت، تعهد وامانت داری را لازمه کار خبرنگاری دانست و بیان داشت : خبرنگاران در تنظیم و انتشار اخبار بایستی به سه اصل سرعت ، دقت و صحت در خبر اولویت دهند.

سردار آزادی با بیان اینکه خبرنگاران نباید در تنظیم اخبار خصوصا اخبار امنیتی دقت و صحت را قربانی سرعت کنند افزود: توجه به اصل پیشگیری نکته بسیار مهمی است که خبرنگاران بایستی در تنظیم اخبار به آن توجه کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه در آستانه تعطیلات سال نو قرار داشته واز این پس شاهد حضور مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور خواهیم بود اظهار داشت : در همین راستا تمهیدات انتظامی وترافیکی ویژه ای در راستای تامین امنیت مسافران اندیشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه طرح نوروزی پلیس امسال با شعار نشاط بهاری همراه با نظم و قانون مداری از23 اسفند ماه آغاز شده ادامه داد: در همین راستا با به کار گیری 210تیم عملیاتی پلیس راه وپلیس راهور امنیت ترافیکی وآماده باش 100درصد نیروهای انتظامی، امنیت مسافران نوروزی را فراهم خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی کردستان متذکر شد: نیروی انتظامی برای تامین امنیت مسافران نوروزی نیازمند مشارکت همه سازمان ها ونهادها از جمله رسانه های گروهی است.

وی پلیس امروز ایران اسلامی را پلیس مردمی وجامعه محور عنوان و تاکید کرد : رویکرد پلیس جامعه محور ارتباط با مردم وبهره گیری از ظرفیت بسیار مهم مشارکت های مردمی در تامین امنیت است ودر این رویکرد جدید تلاش شده با همکاری و مشارکت خود مردم از وقوع جرایم پیشگیری وزمینه برای ارتقاء امنیت پایدار در جامعه فراهم شود.

سردار آزادی ادامه داد : در سایه تقویت وتعامل با مردم وتلاش همکاران انتظامی وضعیت بسیار مناسبی از لحاظ وقوع سرقت در کشور قرار داریم وازنظر وقوع سرقت بیست و نهمین استان کشور هستیم .

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به وضعیت کالای قاچاق در استان خاطر نشان کرد: طی یک سال گذشته بیش از 135میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کشف که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 8درصد رشد داشته است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون