نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      8:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
شهدا با حیات معنوی خود از نظام و انقلاب دفاع می کنند
گروه استان ها- مازندران - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در یادواره شهدای روستای "سید زین العابدین" شهرستان "جویبار"، گفت ؛ شهدا با حیات معنوی خود از نظام و انقلاب دفاع می کنند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین"سید علیرضا ادیانی" در یادواره شهدای روستای "سید زین العابدین" شهرستان "جویبار" ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت رجب با اشاره به اینکه یادواره شهدا برای یادآوری خودمان است، افزود: شهدا زنده اند و نیازی به یادآوری ندارند.

وی با اشاره به دیدار صبح همان روز خود با خانواده شهید مدافع حرم "رادمهر" در شهرستان ساری، عنوان داشت: عقل مادی ما درک درستی از حیات معنوی شهیدان نداشته فلذا خداوند در قرآن می فرمایند؛ نگویید، شهدا مرده اند بلکه زنده اند و شما درک درستی از این مسئله ندارید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، افزود: در آیه "و لاتحسبن الذین قتلو فی سبیل الله ......" نیز سخن از پندار و فکر است و خداوند در آن می فرمایند؛ مپندارید که شهیدان مرده اند، بلکه حیات معنوی دارند و نزد خدای سبحان روزی معنوی می خورند و شهیدان با شهادتشان به مقامی رسیدند که شاهد و گواه بر اعمال ما هستند.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مردم ولایتمدار مازندران ارادت تاریخی نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت دارند، افزود: نمودار فراوانی شیعه در ایران، مازندران را جزء اولین نقاطی نشان می دهد که شیعه در اینجا ظهور و بروز پیدا کرده و علم و بیرق شیعه در طبرستان بعد از کوفه برافراشته شد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با اشاره به اینکه امروز در هر کوی و برزن پرچمی برافراشته است که یادواره شهداست، تصریح کرد؛ شهدا با آرمان های والای خود بیش از ما این انقلاب را در جای جای ایران زمین گسترش داده اند.

وی با اشاره به اینکه در روزگارانی که سخن از سازش و تسلیم در برابر بیگانگان بود، پیکر پاک شهدای گمنام در شلمچه و سایر مناطق عملیاتی شناسایی و در کوی و برزن شهرها و روستاها روی دستان مردم شهید پرور تشییع می شود تا مردم در مسیر انقلاب هدایت شوند.

وی افزود: به فرموده امام راحل شهدا امامزادگان عشق هستند و اینها می توانند راه را به ما نشان دهند در دورانی که غبار فتنه راه را بر ما تاریک کرد، شهیدان با دادن جان در زمان حیاتشان از اسلام، قرآن و مرزهای نظام مقدس اسلام دفاع کردند و امروز هم با حیات معنوی خود از همان راه نگهبانی می کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، اظهار کرد؛ یقینا رنج فراق فرزند برای خانواده شهدا با هدف والایی که داشته اند، آسان شد و هیچ پدر و مادر شهیدی نیست که جای خالی فرزند خود را حس نکند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون