نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی
کشف یک تن و 400 کیلو مواد افیونی در اصفهان
گروه استان ها _اصفهان_ فرمانده انتظامی استان از اجرای عملیات یک روزه مرصاد 44 و کشف یک تن و 400 کیلوگرم انواع مواد افیونی خبر داد.
 

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و تداوم سلسله عملیات های پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در راستای مقابله با سوداگران مرگ ،روزگذشته طرح عملیاتی مرصاد 44 به صورت همزمان در سراسر این استان اجرایی شد.

وی با اشاره به کشف یک تن و 400 کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 178 کیلوگرم تریاک ،210 کیلوگرم حشیش، 10 کیلو و 500 گرم هروئین و یک کیلو و500 گرم سایر مواد خاطرنشان کرد: در این راستا 3 باند بزرگ توزیع مواد افیونی منهدم و 18 سوداگر مرگ نیز دستگیرکه پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده می شوند .

سردار معصوم بیگی با اشاره به اینکه این قاچاقچیان حرفه ای قصد داشتند ، 3 محموله را از جنوب و شرق کشور به استان های مرکزی و شمالی کشور انتقال دهند اظهار داشت : 9 دستگاه وسیله نقلیه سبک و سنگین که از آنها برای حمل محموله ها یا اسکورت و راه پاکن استفاده می کردند نیز توقیف و به پارکینگ های پلیس انتقال داده شد.

این مقام ارشد انتظامی از تداوم طرح های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در سال 98 خبر داد و بیان داشت : در سال جاری 34 تن انواع مواد افیونی کشف شد که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد افزایش داشته و طرح های پلیس در سال 98 با شدت و قوت بیشتری ادامه می یابد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه امسال 179 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان اصفهان شناسایی و منهدم شدند خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و اجرای طرح های پاک سازی در کانون های جرم ، افزایش توان عملیاتی ایستگاه های بازرسی و گلوگاه های پلیس ، چابک سازی توان رزمی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ، کنترل محسوس و نامحسوس محورهای اصلی و فرعی ورودی به استان اصفهان از اولولیت های کاری پلیس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون