نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      16:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:482


نسخه چاپی
بي‌احتياطي راننده پژو حادثه آفرید
گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس راه استان گيلان از كشته شدن 2 تن و مصدوميت يك نفر بر اثر برخورد خودروی سواری پژو 405 با گاردریل خبر داد.

سرهنگ " حسین محمدپور " در گفت ‌و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور " رشت - فومن " بلافاصله ماموران انتظامي به محل حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 که در مسیر " رشت - فومن " در حال تردد بود به گاردریل و یک اصله درخت برخورد کرده است.

وي ادامه داد: در این حادثه سرنشینان خودرو پژو كه دو زن21 و 22 ساله بودند به علت شدت جراحات وارده درمحل تصادف فوت و راننده خودرو كه مردي 25 ساله بود مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ محمد‌پور گفت: کارشناسان پليس راه علت وقوع اين حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به دليل تخطی از سرعت مطمئنه از سوي راننده خودروی سواری پژو اعلام کردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينكه عامل اصلی تصادفاتی که منجر به انحراف، واژگونی و خروج خودرو از جاده می‌شود، رانندگی با سرعت‌ بیش از حد مجاز است بیان داشت: تخطی از سرعت مطمئنه به خصوص در بین جوانان به عاملی برای سرگرمی و فرصتی برای خودنمایی تبدیل شده است.

رئيس پليس راه گيلان در پايان از تمام رانندگان خواست هنگام تردد در جاده‌ها رعایت نکات ایمنی را چاشنی رانندگی خود كنند تا به لطف و یاری خدا شاهد بروز اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون