نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      17:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:327


نسخه چاپی
کشف ۹۸۵ هزار عدد انواع مواد محترقه درلرستان
گروه استان ها – لرستان - فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای برقراری نظم و امنیت ایام پایانی سال به ویژه چهارشنبه سوری اظهار داشت: ۹۸۵ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف شده است .

به گزارش  خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب " در جمع خبرنگاران با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای برقراری نظم و امنیت در ایام پایانی سال به ویژه در چهارشنبه سوری اظهار داشت: ۹۸۵ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف شده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌های پلیس در نوروز ۹۸ با شعار «نشاط بهاری، نظم و قانون مداری» شروع می‌شود و در حوزه پلیس راهور و راه شعار ما «پرهیز از خطر، آرامش در سفر» است، تصریح کرد: خوشبختانه قانون مداری در لرستان حاکم است و مردم فوریت و غیرفوریت را خوب تشخیص می‌دهند و عمل می‌کنند.

فرمانده انتظامی لرستان با تاکید بر اینکه یک فروند بالگرد از هشتم فروردین ماه به لرستان اختصاص می‌یابد و از طریق این بالگرد سطح استان تا روز ۱۳ فروردین ماه پایش می‌شود، افزود: 5 هزار و 940  نفر در عملیات نوروزی پلیس لرستان در 2 نوبت کاری حضور دارند.

سردار مهدیان نسب با اشاره به اینکه ۳۴۰ نفر نیروی کمکی از ناجا گرفته‌ایم و بیش از 2 هزار نفر شبگرد محلات استان را پایش و کنترل می‌کنند، ادامه داد: ۷۳۴ گشت کلانتری، پاسگاه، پیاده و راهور در سطح استان فعال بوده که ۲۴۸ گشت از این تعداد مربوط به پلیس راه و راهور است.

وی با بیان اینکه ۳۱ ایستگاه پلیس در ایام نوروز راه اندازی می‌شود و در ۴۸ نقطه استان ایست و بازرسی داریم، تصریح کرد: طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در نوروز اجرا می‌شوند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه ۵۵ دوربین آف لاین روی لباس پلیس استان نصب می‌شود که  از خرم آباد شروع شده است، افزود: ۲۰ نفر از واحدهای گشتی خرم آباد و ۱۰ نفر از واحدهای گشتی بروجرد به این دوربین‌ها مجهز شده اند که به صورت آف لاین اقدامات پلیس و نوع برخورد و گفتمان او با شهروندان را ضبط می‌کند  سردار مهدیان نسب در پايان یادآور شد: تعداد این دوربین‌ها را بايد به بالای ۲۰۰ عدد  برسانیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون