نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      18:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:237


نسخه چاپی
زائرانی که به سمت مناطق جنگی می روند یک برکت هستند/ راه کاروان راهیان نور همان ادامه مسیر رزمندگان و شهدا است
گروه استان ها – خوزستان - فرمانده نیروی انتظامی حضور زائران راهیان نور در مناطق جنگی را یک برکت دانست و گفت: راه کاروان راهیان نور همان ادامه مسیر رزمندگان و شهدا است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" با حضور در یادمان شهدای شلمچه در جمع زائران کاروان های راهیان نور، اظهار داشت: درود می فرستیم به شهدا به خصوص شهدای منطقه شلمچه که همیشه در ذهن و خاطر مردم، عزیز بوده و هستند؛ همچنین درود می فرستیم به یاد امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرزوی سلامتی برای ایشان داریم .

عالی ترین مقام انتظامی کشور ضمن عرض تبریک اعیاد ماه رجب خصوصاً میلاد حضرت امام جواد (ع)، اظهارداشت: در ابتدا لازم می دانم از خادمان کاروان راهیان نور که در این مناطق جنگی مشغول خدمت رسانی به مردم عزیز هستند، تشکر کنم.

فرمانده ناجا به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امروز زائرانی که به سمت مناطق جنگی می روند یک برکت هستند و می توانند تأثیرات بسزایی در آینده معنوی جامعه داشته باشد، اشاره و بیان کرد: زائران عزیزی که از نزدیک به زیارت به این مناطق می آیند، یاد و خاطره شهدا را گرامی می دارند وقتی خوب فکر می کنیم، درمی یابیم که این آرامش مثال زدنی امنیت امروز کشور را مدیون شهدایی همچون شهدای والفجر 4و 5 هستیم که مظلومانه در این مناطق به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: شهدا برای رضای خدا و با نیت الهی در این مسیر گام برداشتند، با توجه به گذشت دهها سال از دوران دفاع مقدس، مردم به این موضوع توجه ویژه ای دارند و علت آن این است که رزمندگان اسلام با خدا معامله کردند و ماندگار شدند همچون سالار شهیدان حضرت آقا اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش که هر روز به خیل مشتاقان ایشان در تمام دنیا اضافه می شود و اینک مشتاقان رزمندگان اسلام در دروان دفاع مقدس نیز عاشقانه به این مناطق قدم می گذارند.

سردار اشتری تأکید کرد: هر کجا که کارها برای رضای خدا باشد موفقیت و ماندگاری را به همراه دارد و این موجب می شود تا دیگران نیز از ثمره کار آنان بهره مند شوند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: شهدا در وصیت نامه های خود تأکید کردند که پیروی از ولایت، خیر آخرت و دنیا را به همراه دارد و اگر از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پیروی کنیم حتما اینگونه خواهد شد و در زندگی موفق می شوید.

سردار اشتری با بیان اینکه طی سال گذشته بیش از 6 میلیون زائر از مناطق عملیاتی بازید کردند، افزود: به نوبه خود از تمام کسانی که خالصانه مشغول خدمت رسانی به زائران کاروان راهیان نور هستند، خصوصاً سردار "کارگر"تشکر می کنم؛ نیروی انتظامی نیز در خدمت این زائران عزیز از مبدأ تا مقصد است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون