نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/27      9:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:69


نسخه چاپی
اهمیت بسزای کاروان های راهیان نور در پاس داشت فرهنگ ایثار و شهادت
گروه استان ها – خوزستان – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: نیروی انتظامی اهمیت بسزا و ارزش کاروان های راهیان نور را دانسته و سعی می کند با اهمیت دادن به این موضوع فرهنگ شهادت طلبی و ایثار و روحیه جهادی را پاس داشته و راه شهدا را در این مسیر نورانی ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "فتحی زاده" در جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور اردوگاه شهید "باکری" که با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری و زائران کاروان های راهیان نور ناجا و خانواده های شهدا برگزار شد، ضمن تبریک ایام مبارک ماه رجب و سالروز میلاد باسعادت امام جواد (ع) اظهار داشت:  همه داشته های امروز خود را مرهون جانفشانی ها و ایثار شهدا و خانواده این عزیزان هستیم.

وی افزود: نیروی انتظامی اهمیت و ارزش کاروان های راهیان نور را دانسته و سعی می کند با بها دادن به این موضوع فرهنگ شهادت طلبی و ایثار و روحیه جهادی را پاس بدارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه در نیروی انتظامی سعی شده تا با برنامه ریزی های صورت گرفته هر سال بیش از گذشته توفیق حضور اقشار مختلف در این مکان های مقدس فراهم شود.

این مقام عالی انتظامی یادآور شد: مدیریت 4 یادمان از یادمان های دفاع مقدس بر عهده نیروی انتظامی است. البته علاوه بر این موضوع مسئولیت تأمین نظم و امنیت تمام زائران را نیر بر عهده دارد.

وی خاطر نشان کرد: جمعیت کثیری طی ایام نوروز از شهرهای مختلف  به سرزمین های نور مراجعت می کنند و کارکنان ناجا آمادگی دارند و تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند خدمتگزاران شایسته ای برای این زائران عزیز باشند.

سردار فتحی زاده در خاتمه عنوان داشت: امیدواریم امسال به برکت زیارت زائران سال خوبی را با آرامش و آسایش در پیش رو داشته باشیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون