نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/27      9:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:350


نسخه چاپی
پلیس وفادار به نظام است ودرخدمت به مردم تلاش می کند
گروه استان ها - کردستان - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه خدمات شایسته پلیس ،امروز بر کسی پوشیده نیست گفت : پلیس وفادار به نظام است ودرخدمت به مردم شبانه روز تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ماموستا "ملا فایق رستمی" در نشست تعاملی با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک پلیس مردمی است گفت:برقراری امنیت برای مردم ادامه راه انبیاء است و آنان که در راه برقراری امنیت گام برمی دارند به فرموده مقام معظم رهبری  همانا مجاهدان فی سبیل الله هستند.

وی گفت :  پلیس امروز یک پلیس مردمی و پاسخگوست و نیروی انتظامی با پاسخگویی مناسبی به حوزه نیازمندی های مردم، توانسته موجبات رضایت مندی مردم را فراهم کند.

وي با بيان اينكه با رويكرد جامعه محوري پليس، شاهد افزايش سطح تعاملات هدفمند  با نيروي انتظامي در حوزه هاي مختلف هستيم اظهار داشت: ناجا از جمله سازمان هايي است كه بيشترين تعاملات روزمره با مردم را دارد از اين رو تلاش مي كند با مشاركت اقشار مختلف مردمي نسبت به ارتقاء امنيت جامعه اقدام كند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاكيد بر تقويت رويكرد جامعه محوري پليس با هدف افزايش جلب مشاركت هاي مردمي در تامين امنيت تصريح كرد: پليس امروز ايران اسلامي پليس اجتماعي و مردم محور است .

وی با اشاره به اينكه پليس، امروز در بطن مردم و در خدمت آنان است افزود: مردم سرمايه هاي اجتماعي پليس هستند ونقش بسیار مهمی در تامین امنیت جامعه برعهده دارند.

ماموستا رستمی با اشاره به اینکه خدمات شایسته پلیس امروز بر کسی پوشیده نیست گفت : پلیس وفادار به نظام است ودرخدمت به مردم شبانه روز تلاش می کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان نیز در این نشست، آسودگي و ايمني را هدف مهم پليس در چارچوب نياز ها ، مطالبات و خواسته هاي شهروندان دانست و گفت: پليس بر اين باور است كه شهروندان برخوردار از احساس امنيت ،آسانتر و بهتر در راه رشد، توسعه و پويايي گام بر مي دارند.

سرهنگ " عبدالله فاتحی" تاکید کرد: خود را خادم ملت بزرگ ایران می دانیم ودر خدمت به آنان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم .

شایان ذکر است در این نشست تعاملی لوح تقدیر سردار آزادی فرمانده انتظامی استان تقدیم نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون