نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/27      11:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:339


نسخه چاپی
محور هراز بازگشایی شد / بارش سنگین برف در ارتفاعات محورهای کوهستانی مازندران
گروه استان ها – مازندران- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی استان ، گفت: وضعیت جوی در ارتفاعات محورهای کوهستانی استان با بارش سنگین برف همراه است .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ" علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: با توجه به سامانه بارشی  از شب گذشته به استان مازندران در حال حاضر در محور کندوان شاهد بارش برف در طول محور هستیم و وضعیت ترافیک عادی و روان است.

وی افزود: در ارتفاعات محور هراز شاهد بارش برف هستیم و با توجه به انسداد این محور از ساعت 22 و 15 دقیقه شب گذشته با تلاش راهداری و پلیس راه این محور در ساعت ۳۵ دقیقه بامداد بازگشایی شد و وضعیت ترافیک عادی و روان است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به وضعیت محور "سوادکوه"، گفت: وضعیت جوی در ارتفاعات محور سوادکوه از "ورسک" به سمت ارتفاعات و " گدوک " برف سنگین و تردد در این محور به کندی صورت می پذیرد .

سرهنگ قدمی اظهار کرد: در محور کیاسر به علت بارش شدید برف و نبود ایمنی کافی از ساعت ۴ بامداد امروز دوشنبه 27 اسفندماه از"تاکام " به سمت "سمنان" بسته شد .

رئیس پلیس راه استان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی را دارند، خواست ؛ خودروی خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون