نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/27      11:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:364


نسخه چاپی
پاتک پلیس به مخفیگاه عاملان سرقت های مسلحانه
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 6 نفره سرقت های مسلحانه خشن در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی گزارش سرقت های مسلحانه از سرنشینان خودروهای عبوری توسط  اعضای یک باند در محور بزمان – ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور عوامل انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات چند تن از شکات این پرونده مشخص شد سارقان با سر و صورت پوشیده با موتورسیکلت یا خودرو؛ جلوی آنان گرفته و با تهدید سلاح گرم خودرو و دیگر وسایل با ارزش آنها را زورگیری و متواری می شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد:  افسران زبده پلیس امنیت عمومی شهرستان ایرانشهر با یک سری تحقیقات فنی و میدانی اعضای این باند سرقت های مسلحانه را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی ایرانشهر پس از جمع آوری ادله و مستندات کافی در خصوص فعالیت های مجرمانه اعضای این باند سرقت های خشن با هماهنگی مقام قضائی بامداد روز جاری با همکاری تیم هایی از يگان امداد و يگان تکاوري وارد عمل شدند.

وی اظهار داشت: در این عملیات همزمان 6 عضو خطرناک این باند در چهار مخفیگاه مجزا دستگیر و يک قبضه سلاح غير مجاز شکاري وينچستر، سه تیغه خشاب کلاش حاوی 55 تیر جنگی،30 عدد فشنگ شکاري و يک دستگاه پژو 405 مسروقه و 2 عدد پلاک خودرو کشف کردند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات تکمیلی برای کشف سرقت های اعضای این باند و دیگر افراد مرتبط با این پرونده ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون