نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/27      11:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:324


نسخه چاپی
امنيت و احساس امنيت شهروندان هدف اساسي پليس
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان با بيان اين كه برخورد پليس با مردم بايد در شان مردم باشد گفت : هميشه در كمال آمادگي بايد امنيت و احساس امنيت را براي شهروندان به ارمغان آوريم .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "مهديان نسب" در جمع مسئولان و كاركنان انتظامي استان در حسينيه ثارالله اين فرماندهي استقرار نظم و امنيت و تأمين آسايش شهروندان را از مهمترين وظايف پليس دانست و گفت : دشمنان نظام بدنبال برهم زدن نظم و امنيت و برانگيختن چالش هستند كه به شكر خداوند با تلاش نيروهاي امنيتي ، اتحاد و همدلي مردم و مسئولان هميشه ناكام مانده اند لذا در مراسم چهارشنبه سوري و ايام پاياني سال بايد نسبت به برقراري نظم و امنيت شهروندان همت گماشت و با متخلفان برخورد كرد .

وي بيان داشت : برخورد قاطع با متخلفان و توزيع كنندگان مواد محترقه غير مجاز و موتورسيكلت سواران متخلف و مزاحم ، كنترل و نظارت بر صنوف و ارائه آموزش هاي پيشگيرانه قطعا رضايت مردم و مسئولان را در پي خواهد داشت.

فرمانده انتظامي استان از مسئولان و كاركنان انتظامي خواست ؛ نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان و تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه غيرمجاز ، اقدام كنند.

به گفته وي نيروهاي امنيتي هميشه در ميدان هستند و كارنامه درخشاني از خود نشان داده اند چرا كه نقش آنان در راستاي نظم و امنيت بي بديل است .

سردار مهديان نسب در پايان با اهدا لوح و هدايا از جمعي از عوامل معاونت مهندسي فرماندهي انتظامي استان تقدير و ترفيع سرهنگ "شيراوژن" معاون اجتماعي اين فرماندهي را نصب و براي وي آرزوي موفقيت كرد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون