نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/28      11:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
مشاوره و مددکاری اجتماعی از خدمات مهم سال های اخیر نیروی انتظامی
گروه استان ها _ سمنان _ استاندار سمنان با بیان این که امروزه ناجا فقط یک نیروی انتظامی با ابزار فیزیکی نیست، ارائه مشاوره های تخصصی و مددکاری اجتماعی را از بخش های مهم خدمات سال های اخیر نیروی انتظامی به اقشار مختلف مردم برشمرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، قرارگاه نوروزی امام علی(علیه السلام) فرماندهی انتظامی استان صبح امروز با حضور دکتر علیرضا آشناگر استاندار سمنان در سالن فجر ستاد فرماندهی برگزارشد.

استاندار سمنان در این جلسه با تبریک اعیاد خجسته ماه رجب به ویژه ولادت باسعادت امیر مومنان علی(ع)، کار نیروی انتظامی را سخت، حساس و طاقت فرسا خواند و از تلاش و خدمات تک تک ماموران ناجا قدردانی کرد.

آشناگر با بیان این که ماموریت های پلیس منحصر به عید نوروز و زمان و مکان خاصی نمی شود اظهارداشت: نیروی انتظامی در طول سال خدمت رسانی می کند و خدمات پلیس بسیار متنوع است.

وی ارائه مشاوره های تخصصی و مددکاری اجتماعی را یکی از بخش های بسیار مهم خدمات نیروی انتظامی در سال های اخیر برشمرد و تصریح کرد: امروزه ناجا فقط یک نیروی انتظامی با ابزار فیزیکی نیست بلکه در همه زمینه های اجتماعی گام های موثری برمی دارد.

بالاترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان با اشاره به عملکرد پلیس در افزایش احساس امنیت خاطرنشان کرد: تا به حال نیروی انتظامی بسیار خوب عمل کرده و موفق ظاهر شده که این تلاش و کوشش ها شایسته تجلیل و قدردانی است.

به گفته آشناگر، چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروز طرح ها و برنامه های پیش روی نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت است که فعالیت ها و گزارش های ارائه شده، نشان از آمادگی کامل پلیس برای این ماموریت دارد.

استاندار سمنان از ثبت سالانه 19 میلیون تردد در جاده های این استان خبرداد و اظهارداشت: برقراری انضباط ترافیکی همچنین امنیت این حجم بالای تردد و سفر امری بسیار خطیر و سنگین است که خوشبختانه مجموعه فرماندهی انتظامی استان سمنان در این خصوص بسیار درخشان ظاهر شده است.

وی به برخی رفتارها در مقابل ماموران پلیس و انتشار آن در فضای مجازی نیز واکنش نشان داد و تصریح کرد: اقتدار پلیس تحت هیچ شرایطی نباید خدشه دار شود.

آشناگر در پایان به شرایط سخت کنونی که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند نیز گریزی زد و خطاب به فرماندهان و ماموران انتظامی گفت: برخورد مناسب شما با مردم برای آنان ماندگار بوده و حال آنان را خوب می کند.

فرمانده انتظامی استان سمنان نیز در ابتدای این جلسه گزارشی از مهمترین برنامه ها و عملکرد امسال پلیس در برقراری نظم و امنیت عمومی استان را تشریح کرد.

سردار روح الامین قاسمی همچنین از آمادگی صد در صدی پلیس در طرح نوروزی خبرداد و افزود: نظم و انضباط ترافیکی همچنین امنیت عمومی استان در نوروز از سوی بالغ بر 5 هزار نفر از ماموران انتظامی برقرار و تامین می شود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون