نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/28      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:290


نسخه چاپی
کشف کالاهای قاچاق در شازند
گروه استان ها – مرکزی – فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف 3دستگاه خودروي سواری حامل 60 طاقه پارچه و 65 دستگاه پلی استیشن قاچاق اين شهرستان خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد عقیل سلگی" در تشریح این خبر گفت: در ادامه روند مبارزه همه جانبه با معضل قاچاق کالا به عنوان يك پدیده شوم اقتصادی، مأموران انتظامی پاسگاه "توان دشت" شهرستان ، با اطلاع از تردد 3 دستگاه خودروی سواری حامل کالای قاچاق در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان، اقدامات لازم را برای متوقف کردن آنها آغاز کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با برنامه ريزي عملياتي پلیس، سرانجام خودروهای مذکور شناسایی و با انجام عملیاتی هدفمند توقیف شدند.

وی با اشاره به کشف60 طاقه پارچه و 65 دستگاه پلی استیشن قاچاق فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی، از خودروهای توقیفی خاطر نشان کرد: ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان اقتصادی یک میلیارد و 500 میلیون ریال تعیین شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان با اشاره به دستگیری رانندگان وسایل نقلیه مذکور افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون