نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/28      12:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132


نسخه چاپی
کشف بیش از 400 کیلو گرم انواع مواد مخدردر ایلام
گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان گفت: در سال ۹۷ بیش از ۱۲ درصد جرایم کشف و عاملان وقوع این جرایم دستگیر شده اند و بیش از 400 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است.
 

سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، استفاده از سامانه های هوشمند علمی و تجهیز آزمایشگاه ها و به روز نمودن سیستم های بررسی صحنه های جرم را از علل موفقیت های پلیس استان در سال ۹۷ عنوان کرد و گفت: امسال بالغ بر ۴۰۰ مورد انواع جعل و کلاهبرداری در استان کشف شده است.

سردار یاری کشف بالغ بر ۵۵۰ فقره سرقت در سال ۹۷ را از موفقیت های کارآگاهان پلیس آگاهی عنوان کرد و گفت: در همین رابطه ۱۵۰ سارق نیز شناسایی و دستگیر شده اند.

وی در ادامه از رشد کشفیات در حوزه‌های کشف سرقت خودرو و موتور سیکلت در استان خبر داد و گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی از ابتدای سال ۹۷ تاکنون کشف سرقت مغازه ۷۱ درصد افزایش داشته و کشفیات سرقت‌های خودرو و موتورسیکلت نیز ۱۴۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال  قبل رشد داشته است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به طرح ویژه پلیس آگاهی برای تعطیلات نوروز ۹۸ گفت: گشت ویژه پلاک خوان سیار در سطح شهر ایلام با هدف شناسایی خودروهای مسروقه و دارای دستور توقیف قضائی راه اندازی می شود و گشت های نت بوک پلیس نیز به منظور شناسایی سارقان و کشف اموال و وسایل نقلیه مسروقه فعال خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه این نشست خبری به افزایش ۴۷ درصدی کشف انواع سرقت ها در استان اشاره کرد و گفت: بیشتر علل وقوع سرقت ها ناشی از غفلت و سهل انگاری افراد است.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه این نشست خبری به افزایش ۴۷ درصدی کشف انواع سرقت ها در استان اشاره کرد و گفت: بیشت علل وقوع سرقت ها ناشی از غفلت و سهل انگاری افراد می باشد.

کشف بیش از 400 کیلو انواع مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به کشف بیش از ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال ۹۷ در سطح استان اشاره کرد و گفت: با انهدام16 باند خرید و فروش مواد مخدر در استان و دستگیری بیش از هزار و ۵۴۶ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر، استان ایلام همچنان محیطی ناامن برای قاچاقچیان مواد مخدر است.#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون