نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/28      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:316


نسخه چاپی
تلاش پليس برای امنيت شهروندان است و با مخلان برخورد جدي مي شود
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان با تاكيد بر اين كه تمام تلاش پليس براي مردم و در راستاي امنيت و احساس امنيت است گفت : با كساني كه بخواهند امنيت شهروندان را به مخاطره بيندازند برخورد قاطع و جدي صورت مي گيرد .
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "مهديان نسب" در گفت و گوي ويژه خبري در سيماي مركز لرستان به مناسبت هاي خاص پايان سال اشاره كرد و افزود : طرح نوروزي پليس از 25 اسفند ماه 97 همزمان با سراسر كشور آغاز و تا 17 فروردين ادامه دارد .

وي با بيان همكاري خوب شهروندان در مراسم چهارشنبه سوري سال گذشته ، مردم را پشتوانه پليس خواند و گفت : يكي از دغدغه هاي مردم برخورد با موتورسيكلت سواران مزاحم و متخلف است كه پليس با اين گونه افراد برخورد مي كند ضمن اين كه موتورسيكلت هاي آنان نيز توقيف خواهد شد .

فرمانده انتظامي استان با اشاره به كشف بيش از 950 هزار عدد انواع مواد محترقه در ايام پاياني سال و برخورد با متخلفان و توزيع كنندگان مواد محترقه افزود : پليس با شادي مردم مخالف نيست ولي با كساني كه بخواهند به امنيت شهروندان لطمه وارد كنند برخورد خواهد شد .

وي به فوريت هاي پليسي 110 اشاره و بيان کرد :در سال جاري 600 هزار تماس مردمي با 110 برقرار كه 60 درصد آنان عملياتي و 32 درصد مشاوره و راهنمايي از پليس بوده است .

فرمانده انتظامي استان با اشاره به شروع مسافرت هاي نوروزي گفت : شهروندان اگر خودشان به درستي از خود مراقبت كنند و به توصيه ، نكات ايمني و پيشگيرانه پليس توجه كنند در بحث وقوع جرايم همچون سرقت مشكلي نخواهيم داشت هر چند پليس در اين ايام گشت هاي سواره و پياده را تقويت و اقدامات انتظامي و امنيتي در جهت امنيت شهروندان تشديد مي شود .

وي كاهش تصادفات را از دغدغه هاي مردم و مسئولان خواند و گفت : مقام معظم رهبري (مدظله العالي) نيز بر اين نكته توجه ويژه دارند كه لازم است همه دستگاه ها و سازمان ها پاي كار باشند و در اين زمينه عزم جدي داشته باشند .

فرمانده انتظامي استان با اشاره به اين كه رانندگان ملزم به رعایت قانون هستند و رانندگي خوب ضامن سلامتي آنان است خاطر نشان كرد : به شكر خداوند در سال 97 پليس راهور لرستان مقام دوم كشوري را در بحث كاهش تصادفات كسب كرد كه اين نشان از رعايت قوانين و مقررات از جانب رانندگان و حضور پليس در سطح محورها است .

سردار مهديان نسب رويكرد پليس را ارتقا فرهنگ ترافيك با تقويت انضباط اجتماعي خواند و بيان داشت : رانندگاني كه بخواهندحركات خطرناك انجام دهند با آنان برخورد مي شود و خودرويشان تا پايان تعطيلات توقيف خواهد شد .

فرمانده انتظامي استان پيشگيري از وقوع سرقت را يكي از اولويت هاي پليس خواند و افزود : به شكر خداوند با همت و تلاش همكاران در بحث كشفيات ، آموزش همگاني و هفته ناجا رتبه يك كشوري هستيم ضمن اين كه در بحث مبارزه با مواد مخدر بيش از 4 تن و 500 كيلو انواع مواد مخدر كشف و 16 هزار قاچاقچي و خرده فروش دستگير شد .

وي در پايان با اشاره به رتبه يك استان در بين 12 استان در بحث قاچاق كالا گفت : با تلاش مراكز مشاوره پليس استان 82 درصد پرونده هاي اختلافات خانوادگي و درگيري ها منجر به صلح و سازش شده ضمن اين كه در حوزه هاي مختلف نيز توفيقاتي داشته ايم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون