نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/28      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351


نسخه چاپی
قزوین رتبه ۲۱کشوری را در تلفات جاده‌ای داراست
گروه استان ها -قزوین- فرمانده اسبق انتظامی استان قزوین گفت:قزوین رتبه ۲۱کشوری را در تلفات جاده‌ای داراست و در سال ۹۷ نیز در این راستا با کاهش۱۲درصدی رو به رو بودیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،سردار "مهدی محمودی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین که پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در سالن شهدای فرماندهی انتظامی استان برگزار شد اظهار داشت: استان قزوین کمربند امنیتی پایتخت و کریدور مواصلاتی استان‌های شمال، غرب و شمال غرب و محوری پر تردد است.
وی ادامه داد: قزوین، محور ترانزیت قاچاق به داخل و احتمالا قاچاق انسان به خارج است، همچنین جمعیت بالای اتباع خارجه و دانشجویی وضعیت استان را حساس کرده و از این رو باتوجه به اولویت‌های تعریف شده است.
فرماندهی سابق انتظامی استان قزوین ابراز کرد: باتوجه به اولویت‌ها ماموریت‌هایی اجرا شده که مبارزه با قاچاق کالا، مواد مخدر‌، سرقت، کاهش تلفات جاده‌ای، توجه به تربیت و آموزش کارکنان و اِشراف اطلاعات عملیاتی را شامل می‌شود.
وی افزود: درراستای ایجاد و حفظ امنیت و پاک سازی محلات آلوده، ۱۶۴مرحله طرح اجرا شده، افزایش۱۶درصدی کشف انواع مواد مخدر نیز از سایر اقدامات بوده که در این راستا ۲تن و ۴۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و هزار و 28 خرده فروش دستگیر شدند.
محمودی بیان کرد: کنترل سرقت‌های کلان در سال ۹۷ تحقق یافته و در سال آتی نیز سرقت‌های خرد کاهش می‌یابد، در مجموع شاهد کاهش ۳۵درصدی انواع جرایم سرقت در استان بودیم.
این مسئول انتظامی عنوان کرد: تحول در کوپ در اولویت‌های ما قرار داشت و زمینه‌های آن فراهم شده و ۸۵درصد از مصوبات تحقق یافته است، در رابطه با مباحت عمرانی نیز۴۵۰۰مترمربع در اختیار قرار گرفته است.
محمودی درباره تلفات جاده‌ای گفت: قزوین رتبه ۲۱کشوری را در تلفات جاده‌ای داراست، در این زمینه در سال ۹۷ با کاهش۱۲درصدی رو به رو بودیم.
این مسئول درباره جرایم سایبری ابراز کرد: جرایم سایبری۱۵۶درصد افزایش داشته که ۱۱۹درصد از آن‌ها کشف شده است.
فرمانده سابق نیروی انتظامی استان گفت: با توفیقات، لطف الهی و دعای خیر مردم به رتبه‌های بالا دست یافتیم و در وهله نخست تمام تلاش ما برای مردم است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون