نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      21:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:186


نسخه چاپی
نیروی انتظامی پرچمدار خدمتگزاری به مردم / فعالیت 2300 گشت خودرویی ، موتوری و پیاده در تهران بزرگ
گروه ناجا- فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی پرچمدار خدمت به مردم است گفت: 2300 واحد گشت خودرویی، موتوری و پیاده در کنار 300 واحد گشت راهور تأمین امنیت تهران را در ایام نوروز عهده دار هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در رزمایش نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت:  سالروز میلاد باسعادت حضرت علی (ع) و فرا رسیدن سال نو را تبریک می گویم و از اقدامات خوب و شایسته ای که همکارانم در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در سال 97 انجام دادند، تشکر ویژه ای دارم؛ انصافاً این عزیزان در اقصی نقاط کشور برای تأمین نظم و امنیت تلاش بسیاری کردند و خوش درخشیدند.

وی با تقدیر از دست اندر کاران برگزاری رزمایش نوروزی پلیس پایتخت به ویژه سردار "حسین رحیمی" ؛ رئیس پلیس تهران بزرگ افزود:  " نشاط بهاری، نظم و قانون مداری" ؛ شعار نوروزی پلیس است و برای تأمین نظم و امنیت در این ایام نیروهای پلیس در آماده باش کامل هستند.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد:  در این ایام همکارانم از نقاط صفر مرزی تا دل شهرها و جاده ها در کنار و همراه مردم هستند و به جد مأموریت ها را دنبال می کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه همزمان با آغاز تعطیلات ، سفرهای نوروزی نیز آغاز می شود، بیان کرد برخی از استان ها و شهرها "مسافرپذیر" و برخی" مسافر فرست" هستند و در این میان تهران به عنوان یک شهر مسافرفرست محسوب می شود . با این وجود فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای حفاظت از اموال و منازل مردم تمهیدات ویژه ای اندیشیده است.

وی افزود: همزمان با این ایام بیش از 2300 گشت خودرویی ، موتوری ، پیاده و همچنین 300 گشت راهنمایی و رانندگی فعال هستند.

سردار اشتری با اشاره به راه اندازی 220 ایستگاه نوروزی و غرفه فرهنگی توسط پلیس تهران بزرگ بیان کرد: در 384 محله از شهر تهران نیروهای پلیس حضور فعال دارند و مسئولیت حفاظت و حراست از جای جای پایتخت را بر عهده می گیرند.

 وی تأکید کرد: خداوند را برای توفیق خدمتگزاری به مردم شاکریم و قطعا نیروی انتظامی امروز، مقتدر ، هوشمند، عالمانه تر از گذشته برای تأمین نظم و امنیت ایفای نقش می کند.

فرمانده نیروی انتظامی به اشاره به 8755 کیلومتر مرز کشور خاطر نشان کرد: مرزبانان عزیز نیز برای صیانت از امنیت کشور تلاش و جانفشانی می کنند و باید بگویم امروز نیروی انتظامی پرچمدار خدمت به مردم است .

سردار اشتری با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت های نیروی انتظامی تأکید کرد: پلیس در تمامی مقاطع زمانی و به صورت شبانه روز و فعالانه برای تأمین نظم و امنیت تلاش می کند و در این راستا ظرفیت ها را به صورت حداکثری مورد استفاده قرار می دهد. 

وی با اشاره به مراسم چهارشنبه آخر سال یاد آور شد: خوشبختانه با همکاری مردم عزیز به ویژه جوانان، امسال شاهد کاهش 50 درصدی سوانح ، حوادث و خسارات در چهارشنبه آخر سال امسال بودیم.

وی تأکید کرد: امروز نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم مجاهدانه تلاش می کنند و مردم عزیز بدانند که این تلاش ها را افتخار و توفیق بزرگی برای خود می دانیم .

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: ما حافظ جان، مال ، ناموس و آبروی مردم هستیم و برای اثبات این ادعا باید بگویم که در مسیر تأمین نظم و امنیت کشور، شهدای بسیاری تقدیم نظام و انقلاب کرده ایم  و البته این مهم را توفیق می دانیم .

سردار اشتری با بیان اینکه تا پای جان برای صیانت از امنیت کشور ایستاده ایم ، مطرح کرد: اعتماد مردمی بالاترین سرمایه اجتماعی پلیس است و مطابق نظر سنجی های صورت گرفته، اعتماد مردم به پلیس در سال 97 نسبت به سال  گذشته افزایش داشته و در بررسی عملکرد 34 دستگاه خدمات رسان، نیروی انتظامی جز برترین ها می باشد.

وی در بخش پایانی سخنان خود تأکید کرد: تلاش می کنیم سرباز شایسته ای برای مقام معظم رهبری و خدمتگزار خوبی برای مردم عزیزمان باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون