نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      11:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:63


نسخه چاپی
مراقبت دائمی و ایفای نقش پدری نسبت به کارکنان، وظیفه فرماندهان است
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه کارکنان ناجا سرمایه های ما هستند، گفت: مراقبت دائمی و ایفای نقش پدری نسبت به تمام کارکنان، وظیفه فرماندهان است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سید علی رضا ادیانی"  در آیین تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی استان خراسان شمالی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) اظهار داشت: دعای آغاز سال و دعاهای ماه شعبانیه بهار دل های انسان ها هستند و همانطور که در بهار طبیعت موجودات، زنده و با نشاط می شوند، ماه شعبان نیز همانند بهار دل های انسان ها را با نشاط و زنده می کند.

وی با اشاره به اینکه عبادت به انسان قدرت تصرف و قدرت مقابله با هواهای نفسانی می دهد، افزود: برکت این ادعیه ها و عبادات خالصانه بهار انسان ها را رقم خواهد زد.

این مقام مسئول در ادامه به 7 راهبرد مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و یاد آور شد: این 7 گام بر 3 اصل خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی استوار است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره به نیروی انتظامی اعتماد دارند و در تمام صحنه ها از این سبزپوشان عرصه نظم و امنیت دفاع کرده اند.

وی با اشاره به اینکه معظم له در سال جاری 3 نوبت نیروی انتظامی را مورد تحسین قرار دادند، افزود: تقدیر و نگاه حکیمانه مقام معظم رهبری چراغ راهی برای کارکنان است و باید کارکنان با توجه به منویات رهبر انقلاب ماموریت خود را که همان تامین نظم و امنیت در جامعه است به خوبی اجرا نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی همچنین به ویژگی های پلیس در تراز انقلاب نیز اشاره کرد و گفت: پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت قاطع خواهد بود تا وظیفه شرعی و قانونی خود یعنی برقراری امنیت در جامعه را به خوبی انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه ناجا در خصوص مسئله امنیت با کسی تعارف ندارد، خاطر نشان کرد: پلیس در مقابل هنجار شکنان مقتدر و قاطع بوده و در مقابل مردم عزیز نیز همانند یک ملجا و پناهگاه امن ایفای نقش می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همچنین در ادامه با اشاره به اینکه کارکنان ناجا سرمایه های ما هستند، گفت: مراقبت دائمی و ایفای نقش پدری نسبت به تمام کارکنان وظیفه فرماندهان است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در بخش بعدی سخنان خود تحول و نو شدن را در هر سازمانی بسیار لازم و ضروری دانست و گفت: مسئولان و فرماندهان همواره باید در راستای وظیفه خود و خصوصا عمل به فرامین مقام عظمای ولایت با تمام توان تلاش کرده و برای خدمت به مردم در تمام نقاط ایران اسلامی آماده باشند.

این مقام مسئول با اشاره به نقش عقیدتی سیاسی در نیروی انتظامی افزود: نقش عقیدتی سیاسی در ناجا کمک به فرماندهی است لذا باید مسئولان عقیدتی سیاسی همواره در کنار فرماندهی انجام وظیفه کنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون