نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:325


نسخه چاپی
تنوع مسئولیت نیروی انتظامی وظیفه آن‌ها را سنگین کرده است
گروه استان ها -قزوین- استاندار گفت: نیروی انتظامی به عنوان ارکان امنیت از وظایف متعددی برخوردار بوده و در شرایط مختلف موظف به انجام کار است، در واقع تنوع مسئولیت نیروی انتظامی وظیفه آن‌ها را سنگین کرده است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "عبدالمحمد زاهدی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین که پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در سالن شهدای فرماندهی انتظامی استان با جانشین فرمانده انتظامی ناجا و دیگر مسئولان لشکری  و کشوری برگزار شد اظهار داشت:امنیت ضروری‌ترین امر مورد نیاز جامعه بشری است، شکل گیری جوامع بشری و حکومت‌ها در مرتبه نخست به دلیل برقراری امنیت بوده و این نیازی مهم است.
 وی ادامه داد: هماهنگی و همدلی خوبی میان شورای تامین و پلیس استان وجود دارد و همواره مسائل مختلف با درایت و آرامش مدیریت می‌شود.
استاندار قزوین افزود: نیروی انتظامی به عنوان ارکان امنیت از وظایف متعددی برخوردار و در شرایط مختلف موظف به انجام کار است، در واقع تنوع مسئولیت نیروی انتظامی وظیفه آن‌ها را سنگین کرده است.
زاهدی ابراز کرد: خدمات حقوقی، امنیت و به نوعی فعالیت دیپلماتیک در عرصه مرزبانی از جمله خدماتی است که نیروی انتظامی موظف به انجام آن‌ها است.
وی گفت: حوزه اتباع خارجی نیازمند ساماندهی بسیار قوی است که با همکاری نیروی انتظامی و شورای تامین حل خواهد شد.
رئیس اصل کمیسیون 90 مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: نیروی انتظامی شرح وظیفه زیادی دارد و مردم نیز در دیدارهای مختلف از این ارگان ابراز رضایت داشتند.
داوود محمدی ادامه داد: نقش فرماندهان و مدیران تولید فکر است، زیرا تولید فکر مجموعه را به حرکت وامی‌دارد.
نماینده مردم "قزوین"،" آبیک "و "البرز" در مجلس ابراز کرد: امیدواریم این تولید فکر در راستای حرکت به گام دوم انقلاب باشد تا بتوانیم قدم‌های اساسی در راستای رشد و توسعه استان برداریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون