نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      12:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:409


نسخه چاپی
کشف 61 کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیس ملارد و تهران بزرگ
گروه استان ها– غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان، از عمليات مشترک با پليس تهران بزرگ و کشف 61 کيلوگرم هروئین در شهرستان ملارد خبر داد.

 

سردار "محسن خانچرلي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد با رصد فعاليت قاچاقچيان موادمخدر، در جريان فعاليت 4 سوداگر مرگ قرار گرفته و بررسي آن را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران با بیان اینکه ماموران موفق به کسب اخبار و اطلاعاتي از محل نگهداری موادافیونی در شهرستان ملارد شدند افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی و در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ به مخفیگاه قاچاقچیان اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه هر 4 قاچاقچی را دستگیر کردند.

سردار خانچرلی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان 61 کیلو و 900 گرم هروئین، یک قبضه سلاح کلاشینکف و 45 فشنگ جنگی را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: متهمان در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول داشتند که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان گفت: مبارزه پلیس با معضل موادمخدر با قدرت ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند هرگونه اطلاعات خود را با سامانه 110 در میان بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون