نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      12:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
نجات 400 نفر از برف و کولاک گردنه خوش ییلاق
گروه استان ها _ سمنان _ معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گفت: با تلاش و حضور ماموران پلیس 400 نفر از هموطنان گرفتار در برف و کولاک گردنه خوش ییلاق محور شاهرود آزادشهر نجات یافتند.
 

سرهنگ "سید علی میراحمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهارداشت: برف و بوران در محورهای کوهستانی استان سمنان در 48 ساعت گذشته شرایط نامساعدی را برای تردد هموطنان در گردنه های برفگیر استان به وجودآورده است.

این مسئول انتظامی با اشاره به انسداد برخی از جاده های استان، یکی از گردنه های خطرناک،  برفگیر و کوهستانی را خوش ییلاق در محور شاهرود آزادشهر اعلام کرد و گفت: طی 48 ساعت گذشته بالغ بر 400 نفر از هموطنان در برف و کولاک این گردنه گرفتارشده بودند.

وی به حضور ویژه ماموران انتظامی و پلیس راه برای نجات مردم اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با تلاش و پیگیری های گسترده پلیس و دیگر نهادها و دستگاه ها از جمله ارتش، هلال احمر، راهداری و اورژانس این افراد در صحت و سلامت از مهلکه نجات یافتند.

سرهنگ میراحمدی توجه هموطنان به هشدارها و توصیه های انتظامی را مورد تاکید قرارداد و از کسانی که قصد سفر و تردد در جاده های کوهستانی را دارند خواست قبل از حرکت از وضعیت راه ها مطلع شوند.

وی بر پرهیز از تردد در محورهای فرعی در این ایام نیز به طور ویژه تاکیدکرد و با بیان این که برخی محورها همچنان مسدود است از تلاش پلیس و دستگاه های امدادی و خدماتی برای بازگشایی این جاده ها خبرداد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون