نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      24:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:326


نسخه چاپی
فرمانده ناجا حلول سال نو را تبریک گفت
گروه ناجا ـ فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی حلول سال نو را تبریک گفت.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، متن اين پيام به شرح ذيل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم

يا مقلب‌القلوب و الابصار، يا مدبر الليل و النهار

يا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الي احسن الحال

سال1397 با تمام تلخي‌ها و شيريني‌هايش به تاريخ پيوست؛ اما از آنجا که براساس تعاليم قرآن کريم، نگاه به گذشته براي ساختن آينده، امري عالمانه و پسنديده است؛ لذا نیروی‌انتظامی تلاش می‌کند مبتنی‌ بر این اصل راهبردی از دستمایه‌ها و تجربیات خود در سالی که گذشت، برای ارتقاء نظم و امنیت عمومی، بهره‌گیرد.

نيروي‌ انتظامي جمهوري اسلامي ايران، افتخار دارد با الهام از آموزه‌های مکتبي، تمسک به ائمه‌اطهار(ع) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري(مدظله‌العالی) در راستای تأمین نظم، امنيت و ایجاد آرامش در جاي‌جاي ايران عزیز و همچنین تلاش برای رسیدن به «پلیس تراز انقلاب‌ اسلامی»، در تمامي عرصه‌هاي مأموریتی اعم از مرزباني، آمدوشد در شهرها، کنترل راه‌ها و جاده‌ها، ارائه خدمات انتظامي و اجتماعي، مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت و... که در سايه‌سار تلاش شبانه‌روزي و مجاهدانه مأموران خدوم نيروي‌انتظامي، برگ زرینی بر دفتر عملکرد خود افزوده و ایفای نقش کند.

 زهی سعادت آغاز بهار طبیعت و ورود به سال1398 که با میلاد باسعادت مولای متقیان حضرت علی‌ابن‌ابیطالب(ع)، اسوه آزادمردان جهان و الگوی بزرگ انسانیت و معنویت مقارن شد. با تمام وجود ارج ‌می‌نهیم؛ همه کساني را که خالصانه و با ایمان قلبی براي تعالي، پيشرفت و اقتدار کشور عزيزمان ايران اسلامی مجاهدانه تلاش نموده‌اند و در رأس آن‌ها، به مقام شامخ شهداي گرانقدر ازجمله شهدای نظم و امنيت، درود و رحمت می‌فرستیم.

 اینجانب، به مصداق « و من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»، مراتب قدرداني خود را به خانواده معزز شهدا،آحاد همکاران، همرزمان و خانواده‌هاي صبور و مکرم‌شان ابلاغ و براي استمرار خدمت‌رساني بي‌منت به مردم بصير و قدرشناس‌ در سال جدید با عمل به فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در بیانیه «گام دوم انقلاب» آرزوی موفقیت بیش از گذشته می‌نمایم؛ رجاء واثق دارم آينده‌اي روشن و باعظمت و توأم بااقتدار و سربلندي براي ملت فهيم و مقاوم کشورمان، رقم خواهد خورد. پیروزی غرورآفرین ملت ولایی و غیور ایران اسلامی در جشن 40‌سالگی انقلاب‌اسلامی و شکست مفتضحانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقش بر آب شدن توطئه‌ها و خدعه‌های شوم آن‌ها تنها با قدرت لایزال الهی، عنایت بقیه‌الله الاعظم(عج)، هدایت‌های داهیانه، مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، صبر و استقامت ملت عزیز ایران، آمادگی و هوشیاری نیروهای مسلح و نقش همه‌جانبه نیروی‌انتظامی در تأمین امنیت عمومی کشور محقق گردید.

از درگاه ایزد منان، روزگاری سرشار از سعادت و سلامت برای مردم عزیزمان، همه همرزمانم و خانواده‌های ارجمندشان وخانواده‌های معزز شهدا همراه با استمرار توفیق در انجام خدمات شایسته‌تر از گذشته به کشور عزیزمان را آرزومندم. ان‌شاءالله

 سرتیپ پاسدار حسین اشتری

 فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون