نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      13:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
تقدیر سردار "اشتری" از اقدامات معاونت اجتماعی ناجا / لزوم ایجاد تحول و نو آوری در حوزه اجتماعی
گروه ناجا- فرمانده ناجا با تقدیر از عملکرد و اقدامات معاونت اجتماعی ناجا، بر لزوم ایجاد تحول و نو آوری در حوزه اجتماعی تاکید کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  صبح امروز  سردار " احمد نوریان " و جمعی از روسا و مدیران کل معاونت اجتماعی ناجا با سردار "حسین اشتری" ؛ فرمانده نیروی انتظامی  دیدار کردند.

سردار اشتری در این نشست صمیمانه با تبریک خجسته میلاد با سعادت مولای متقیان و فرا رسیدن سال نو اظهار داشت : معاونت اجتماعی در پیشبرد اهداف نیروی انتظامی نقش مهم و کلیدی دارد و به نوعی زبان گویای پلیس است.

وی با بیان اینکه باید همزمان با اجرا و انجام مأموریت ها، برای انعکاس آن در جامعه نیز تلاش صورت بگیرد، افزود: معاونت اجتماعی ناجا می تواند پل ارتباطی میان مردم و پلیس باشد و در فرایندی دوسویه انتظارات و مطالبات مردم به پلیس و بالعکس را منتقل کند.

فرمانده نیروی انتظامی به اشاره به مأموریت و اقدامات خطیر پلیس، خطاب به روسا و مدیران معاونت اجتماعی ناجا بیان کرد: اگر بدانید شما چقدر تأثیرگذار هستید قطعا به درجه و اهمیت کارخود پی می برید.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه " نیروی انتظامی ویترین نظام است" ادامه داد: در نمایش این ویترین نقش معاونت اجتماعی بسیار خطیر و تأثیر گذار می باشد.

سردار اشتری با بیان اینکه  مردم همواره قدردان پلیس هستند، بیان کرد: بر مبنای نظرسنجی های صورت گرفته برون سازمانی، میزان اعتماد مردمی به پلیس ارتقاء داشته است. البته نقش معاونت اجتماعی در تحقق این امر بسیار مهم بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اعتماد مردم به پلیس بالاترین سرمایه است خاطر نشان کرد:  این اعتماد عمومی ، امنیت آفرین است و ما باید هر روز این حسن اعتماد را ارتقاء دهیم .

وی با بیان اینکه سعی کنیم پلیسی در سطح و تراز انقلاب اسلامی باشیم، تأکید کرد:  اقدامات پلیس بایستی با رویکرد اجتماعی و ایجابی همراه باشد. 

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تولیدات هنری در معرفی عملکرد پلیس موثر است افزود: تولیدات هنری و فرهنگی بایستی با محتوا و اثربخش باشد.

وی اضافه کرد: ماهیت عملکرد نیروی انتظامی با سایر سازمان ها متفاوت است و نتیجه این عملکرد باید به کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم منتج شود و در این راستا باید از ظرفیت رسانه ها بهره ببریم.

وی با اشاره به نقش کارکردی رسانه ها در پیشبرد اهداف پلیس بیان کرد: از ظرفیت رسانه ملی نیز باید به خوبی بهره مند شویم. جا دارد از زحمات ریاست و پرسنل سازمان صدا و سیما در همراهی و همکاری با پلیس قدردانی کنم.

سردار اشتری تأکید کرد: تعامل و هم افزایی معاونت اجتماعی ناجا با سایر سازمان ها در حل و کاهش آسیب ها بسیار موثر می باشد.

وی با تأکید بر اینکه در سال 98 بایستی در حوزه  اجتماعی تحول ایجاد شود، مطرح کرد:  ان شاء الله در سال آتی به ویژه در حوزه " اجتماعی " و  "ایجابی" شاهد اقدامات اثربخشی باشیم.

وی بیان کرد:  به سهم خود از تلاش مجموعه معاونت اجتماعی ناجا به ویژه سردار" احمد نوریان" ؛ معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا  قدردانی و اعلام می کنم بنده از اقدامات این معاونت حمایت می کنم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون