نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      14:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:316


نسخه چاپی
ترافیک نیمه سنگین در محور های مواصلاتی قزوین
گروه استان ها – قزوین- رئیس پلیس راه استان از ترافیک نیمه سنگین در محور های مواصلاتی استان قزوین خبر داد.
 

سرهنگ" نصراله بیگلری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پس از بازدید میدانی از محور های مواصلاتی اظهار داشت: هم اکنون در محور های مواصلاتی استان به خصوص در آزاد راه ها شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و رفته رفته بر حجم ترافیک اضافه و در ساعات دیگر شاهد ترافیک سنگین در محور ها خواهیم بود.

وی افزود: از آغاز اجرای رزمایش ترافیکی و خدمات سفرهای نوروزی 25 تا 29 اسفند بیش از 3 میلیون و 800 هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان تردد داشته که در مقایسه با سال گذشته 11.03 افزایش تردد را در این بازه زمانی شاهد هستیم.

رئیس پلیس راه استان قزوین خاطر نشان کرد: با توجه به همجواری قزوین با چندین استان کشور و پذیرا بودن بیشترین مسافران نوروزی در استان های شمالی و غربی، در محور های مواصلاتی بیشترین تردد ها خواهیم داشت که نیازمند توجه جدی هموطنان به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است.

سرهنگ بیگلری با اشاره به اینکه 75 واحد گشت پلیس راه در محور ها مستقر و وضعیت شد و آمدی را در محور ها کنترل می کنند تصریح کرد: پلیس بدون اغماض با رانندگان خاطی برابر مقررات برخورد قانونی خواهد کرد.

رئیس پلیس راه استان قزوین از تمامی رانندگان خواست: طول مسیر سفر را جزء برنامه سفر قرار داده و با توجه کافی به هشدارهای پلیسی و رعایت کامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر ایمنی را تجربه و با بی احتیاطی جان خود و خانواده را به مخاطره نیندازند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون