نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      14:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:532


نسخه چاپی
ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای مواصلاتی مازندران / محور کیاسر- سمنان کماکان مسدود است
گروه استان ها – مازندران – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از ترافیک سنگین ونیمه سنگین در محورهای "کندوان – هراز و سوادکوه" خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: آمد و شد خودرو‌ها در محور "هراز " از جنوب به شمال در طول مسیر سنگین گزارش شده و در ارتفاعات این محور شاهد بارش برف هستیم .

وی با اشاره به وضعیت ترافیک در محور کندوان، اظهار داشت: در این محور ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و وضعیت جوی در ارتفاعات با بارش برف همراه است .

قدمی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محور کندوان از ممنوعیت تردد خودروها از "مرزن آباد" به سمت "کرج" از ساعت 12 ظهر امروز ( چهارشنبه ) 29 اسفندماه خبر داد و افزود: تردد خودروها از سمت کرج به مرزن آباد تا ساعتی دیگر یک طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، با بیان اینکه ترافیک در محور "سوادکوه" نیز نیمه سنگین است از ابری بودن وضعیت جوی خبر داد .

سرهنگ قدمی با بیان اینکه به دلیل ناپایداری و لغزندگی جوی، تردد وسایل نقلیه در جاده ‌های کوهستانی استان به کندی انجام می‌ شود، خاطرنشان کرد : به علت بارش سنگین برف در محور " کیاسر- سمنان " این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس پلیس راه مازندران بر رعایت سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی، توجه بیشتر به جلو ضرورت همراه داشتن زنجیر چرخ و حرکت با چراغ روشن در زمان بارش باران تاکید کرد.

وی گفت: آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده کرج – چالوس و هراز و سوادکوه امروز ممنوع شد.

سرهنگ قدمی خاطرنشان کرد : مرکز کنتزل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون