نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/29      15:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:597


نسخه چاپی
سیل در خراسان شمالی جان ۲ چوپان و ۳۰۵ راس دام را گرفت
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان گفت: وقوع سیل در شهرستان مانه و سملقان در غرب این استان به مرگ ۲ چوپان و تلف شدن ۳۰۵ راس دام روستاییان و عشایر این منطقه انجامید.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار علیرضا مظاهری در رابطه با این خبرگفت: وقوع سیل دیشب و امروز در شهرستان مانه و سملقان در غرب این استان به مرگ ۲ چوپان و تلف شدن ۳۰۵ راس دام انجامید.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی دراین خصوص اظهار داشت: چوپانان که با ۷۰ راس دام خود گرفتار سیل شده بودند، جسد آنان کشف و از آب بیرون کشیده شد.

سردار علیرضا مظاهری افزود: سیلاب همچنین باعث تخریب ۴۱ واحد مسکونی روستاییان و عشایر این شهرستان شد و با انداختن 7 تیر برق، برق چند روستا را قطع کرد که امروز با تلاش نیرو‌های شرکت برق، این مشکل برطرف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان خراسان شمالی اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های دریافتی بر اثر جاری شدن سیل تا کنون افزون بر ۵۰ میلیارد ریال به بخش زراعی و باغی و ۱۵ میلیارد ریال به بخش دامی بخش‌های مانه و مرکزی شهرستان مانه و سملقان خسارت وارد شده و به روستا‌های گرماب، منطقه کالیمانی و خرتوت آسیب رسیده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون