نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/1      9:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:373


نسخه چاپی
افتتاح محور ایمن در اصفهان / دغدغه پلیس اصفهان رفع خواب آلودگی رانندگان
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی استان از افتتاح طرح محور ایمن و راه اندازی ایستگاه امنیت وسلامت آزاد راه "امیرکبیر" و آمادگی 100 درصد نیروهای پلیس برای خدمت سانی به مسافران نوروزی خبر داد.

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: قرارگاه طرح نوروزی پلیس اصفهان با 6 کمیته و یک دبیرخانه مرکزی طرحی را با 2 هدف و محور اساسی "مدیریت و کنترل تلفات و جان باختگان جاده ای " و "مدیریت جرم وکاهش سرقت ها" ، شروع کرده است .

وی با اشاره به اینکه در سفر هوایی که امروز در جاده های استان اصفهان داشتم ، شاهد شروع مسافرت ها و روند روبه رشد محورهای ارتباطی بودم، گفت : دور اول سفرهای نوروزی آغاز شده و پلیس با آمادگی 100 درصدی به استقبال مسافران می رود.

این مقام انتظامی بیان داشت : در بررسی های کارشناسانه پلیس مشخص شد اکثر تصادفاتی که در 24 ساعت گذشته رخ داده است، ناشی از خواب آلودگی راننده و عدم رعایت سرعت مطمئنه بود که اگر این 2 مورد رعایت شود در حوزه کاهش تصادفات توفیقات خوبی بدست می آید.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اینکه رفع خستگی و خواب آلودگی رانندگان همیشه از دغدغه های پلیس بوده ، افزود: ایستگاه امنیت و سلامت آزاد راه "امیر کبیر" اصفهان راه اندازی شد و هدف از راه اندازی این ایستگاه رفع خستگی و خواب آلودگی رانندگان در جاده های استان اصفهان که در مرکزیت کشور قرار دارد، است .

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از تعامل همه دستگاه ها با پلیس برای کاهش حوادث جاده ای خبر داد و خاطر نشان کرد: هدف ، رسیدن به شهر مقصد نیست بلکه می بایست از مسیر و شهرهای دیگر نیز لذت برد و مسیر را هم جزو سفر بدانید و از عجله و شتاب در رانندگی به شدت بپرهیزید و بدانید رانندگی توام باخواب آلودگی احتمال وقوع حوادث رانندگی را چندین برابر افزایش می دهد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون