نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/1      11:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345


نسخه چاپی
پیدا شدن کوله پشتی میلیاردی توسط پلیس وظیفه شناس فرودگاه اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس فرودگاه اصفهان از پیدا کردن یک کوله پشتی حاوی 2 میلیارد ریال وجه نقد، ارزخارجی و طلا توسط یکی از ماموران این پلیس خبر داد.
 

سرهنگ "ذبیح اله دلاور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: روز گذشته ستوانیکم "حسین قاسمی" از ماموران پلیس فرودگاه اصفهان ، متوجه شد یک کوله پشتی در محوطه فرودگاه بلاصاحب رها شده است.

وی افزود: این پلیس وظیفه شناس پس از بررسی امنیتی ، کوله پشتی را بازرسی کرد که حاوی 10 دسته چک ، 3 انگشترطلا ، یک برگ چک در وجه حامل به مبلغ 500 میلیون ریال ، 4 قطعه سکه بهار آزادی و ارزهای خارجی شامل "پوند- دلار آمريکا- دلار کانادا- درهم امارات- درهم مغرب- يوان چين- يورو- ارز مالزي" و وجه نقد کشورمان در مجموع به ارزش 2 میلیارد ریال بود.

این مقام انتظامی بیان داشت : ماموران پس از هماهنگی قضائی اقدامات قانونی برای تعیین تکلیف اموال پیدا شده را در دستور کار قرار دادند.

رئیس پلیس فرودگاه اصفهان در پایان از صحت عمل و وظیفه شناسی ستوانیکم "حسین قاسمی" و مجموع کارکنان خدوم و تلاشگر نیروی انتظامی تقدیر کرد و ازخدای متعال برای تلاشگران عرصه نظم وامنیت سالی توام با برکت و موفقیت را خواستار شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون