نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/1      13:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:348


نسخه چاپی
برگزاری جشن میلاد حضرت علی (ع) در ستاد ناجا
گروه ناجا – جشن سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت علی(ع) و حلول سال نو در سالن کوثر ستاد ناجا وبژه سربازان برگزار شد.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس در این آیین که بیانات نوروزی مقام معظم رهبری زینت بخش آن بود، رئیس عقیدتی سیاسی ستاد ناجا با تبریک سالروز میلاد حضرت علی (ع) و حلول سال نو از سربازان شاغل در ناجا برای یک سال فعالیت و تلاش و حفظ کیان مرز و بوم کشورمان قدردانی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور ادامه داد: علم، تعلم و تعلیم همه برای عمل است تا من و شما آنچه را که فرا گرفته ایم در منصه ظهور قرار دهیم و به آنچه یاد گرفته ایم عمل کنیم.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد با بیان اینکه عمل به خودی خود استقلال ندارد افزود: در هر کاری عمل مهم است و ما می توانیم با عمل، بگوییم و گوش فرا دهیم.

وی در ادامه خطاب به سربازان حاضر در مراسم گفت: توصیه من به شما جوانان این است که تا جوان هستید و انرژی دارید مانند دیگر جوانان موفق کشورمان کارهای بزرگ انجام دهید و از نیروی جوانی استفاده کنید.

حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور ادامه داد: مسئله مهم عمل به واجبات و ترک محرمات است. خداوند می فرماید من جوانان را دوست دارم و دعای آنها را زودتر مستجاب می کنم پس می توانید خوب و اسلامی زندگی کنید.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد ناجا در پایان به سربازان توصیه کرد عمل صالح داشته باشند و تا جوان هستند به کارهای بزرگ فکر و به آنها عمل کنند.

در ادامه این مراسم جانشین فرمانده پشتیبانی قرارگاه ناجا با ابلاغ پیام هیئت رئیسه ناجا و فرمانده قرارگاه پشتیبانی ناجا از سربازان شاغل در ستاد ناجا به واسطه یک سال فعالیت در راستای امور محوله تشکر کرد و افزود: ما کارکنان نیروی انتظامی امیدواریم که با حفظ امنیت بتوانیم شعار امسال را که مقام معظم رهبری اعلام کرده اند تحقق بخشیم.

سرهنگ نمازی در ادامه و در گفت و با خبرنگار پایگاه خبری پلیس درخصوص برگزاری این آیین گفت: مطمئن هستیم برگزاری این گونه مراسم تاثیر بسزایی در روحیه سربازانی که دور از خانواده ها هستند و تعطیلات نوروز را در محل ماموریتی خود خدمت می کنند دارد و همواره فرماندهان ناجا قصد دارند که محیطی آرام و با نشاط برای عزیزان سرباز فراهم کنند.

وی افزود: فرماندهی پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا در طول سال با برگزاری مراسم های مختلف در مناسبت های خاص سعی می کند تا محیط خدمت را برای سربازان دلنشین ساخته تا دوری از خانواده برای آنها سهل شود.

سرهنگ نمازی در پایان از سربازان خواست تا به کاری که انجام می دهند اعتقاد کامل داشته و مطئمن باشند که فرماندهان ناجا برای تسهیل خدمتشان از هیچ کاری فروگذار نخواهند کرد.

گفتنی است در ادامه این مراسم از سربازان شاغل در ستاد ناجا تقدیر و تشکر به عمل آمد. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون