نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/1      13:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:355


نسخه چاپی
تقدیر از پلیس و دستگاه های امدادی برای بازگشایی محورهای کوهستانی گلستان
گروه استان ها- گلستان- استاندار و رئیس شورای تامین گفت: تلاش بی وقفه پلیس و دستگاه های امدادی برای بازگشایی محورهای کوهستانی و خدمت رسانی به مردم قابل تقدیر است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "سید مناف هاشمی" با اعلام اینکه در50 سال گذشته بارندگی با این حجم در زمان کم بی سابقه بوده است، گفت: از همان ابتدای بارندگی، دستگاه های امدادی به حالت آماده باش در آمده و برای خدمت رسانی به مردم تمام امکانات خود را به کار گرفته اند.

رئیس شورای تامین گلستان، ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی پلیس و سایر دستگاه ها، تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات هوشمندانه، سریع و هدفمندی که صورت گرفت هیچ گونه خسارت جانی نداشته ایم و نگرانی ها در خصوص آب گرفتگی شهرستان های گنبد و کلاله برطرف شده است.

استاندار گلستان با اشاره به مسدود بودن محورهای خوش ییلاق و توسکستان گفت: بر اثر شدت سیل و طوفان در روزهای گذشته، 15 نقطه از محور خوش ییلاق دچار ریزش شده که ماموران پلیس راه ، راهداری و سایر سازمان های امدادی مشغول رفع مشکل و بازگشایی محور هستند.

دکتر هاشمی ، ضمن درخواست از رانندگان و مسافران نوروزی برای عمل به توصیه های پلیس، خاطرنشان کرد: به علت شرایط جوی و وقوع سیلاب، عمل به هشدارهای پلیس برای تردد در جاده های استان ضروری بوده و امیدواریم با تلاش همه دست اندرکاران تمامی محورهای استان طی ساعات آینده بازگشایی شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون