نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      12:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
عدم توجه به جلوی راننده سمند حادثه آفرید
گروه استان ها - مرکزی - برخورد يك دستگاه خودروی سواری سمند با پژو پارس در آزاد راه " ساوه- همدان"، یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،رئیس پلیس راه استان  در بیان جزئیات این تصادف گفت: در حادثه اي كه  حدود ساعت 3 و 10 دقيقه بامداد امروز، بر اثر برخورد يك دستگاه خودروی سواری سمند با یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر 2  آزاد راه " ساوه- همدان"  به وقوع پيوست، یکی از سرنشینان خودروی سمند به علت شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و یکی از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده خودروی سمند نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال داده شدند.

سرهنگ " ایرج کهریزی" اظهار داشت: کارشناس تصادفات پلیس راه، علت اين سانحه را "عدم توجه به جلوی راننده خودروی سمند" بیان کرده است.

این مقام انتظامی در پایان از تمامی رانندگان خواست تا با توجه به بار سنگین ترافیکی محورهای مواصلاتی در ایام نوروز، همواره رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را سرلوحه رانندگی خود قرارداده و از هرگونه عجله و شتاب در هنگام رانندگی که بی تردید حوادث جبران ناپذیری را برای آنان در پی خواهد داشت، خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون