نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:357


نسخه چاپی
ترافیک سنگین در اتوبان"زنجان – قزوین" و " زنجان – تبریز "
گروه استان ها-زنجان-رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از ترافیک سنگین در اتوبان "زنجان – قزوین" و " زنجان – تبریز " خبر داد.
 

سرهنگ "عباس مظفری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تشریح وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان زنجان اظهارداشت: در آزادراه "زنجان – قزوین" و " زنجان – تبریز " شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی با اشاره به این که تردد در محور "زنجان – میانه" و جاده ترانزیت "زنجان  – قزوین" و زنجان – بیجار " پر حجم و نیمه سنگین است، اظهارداشت: از 25 اسفند 97 تاکنون 2 فقره تصادف با یک فوتی در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

سرهنگ مظفری به رانندگان توصیه کرد: ضمن بستن کمربند ایمنی و رعایت فاصله طولی از شتاب و عجله پرهیز کنند تا شاهد وقوع تصادفات ناگوار نباشیم.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان این که تردد خودرو در راه‌های مواصلاتی زنجان نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش دارد، گفت: در طرح نوروزی حضور چشمگیر و فعال کارکنان پلیس راه در معابر برون شهری جهت روان سازی ترافیک و همچنین برخورد قاطع با متخلفان به منظور کاهش حوادث رانندگی از برنامه‌های اصلی این پلیس است.

سرهنگ مظفری عنوان کرد: در این طرح از سایر خودروها از جلمه ستاد فرماندهی انتظامی، خودروهای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و نیروهای کمکی فرماندهی انتظامی استان در قالب گشت نامحسوس استفاده می‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون